11.2. 2019 | Mládež | Redakce mládež
Výsledkový servis mládeže

Výsledky naší mládeže...junioři překvapili favorita.

JUNIOŘI

SK Trhači Kadaň : HC Baník Sokolov 2 : 5

Branky:Berčík(Šťastný,Halberštát),Hafijanič(Petrov),Stejskal,Benda(Korcmaros),Korčmaroš(Hafijanič, Petrov)

Sestava: Pitoňák- Doubek, Stejskal, Kursa, Jiroušek, Benda, Krutina- Štastný, Halberštát, Berčík- Fečo, Troch, Kasal- Petrov, Hafijanič, Stejskal D., Pašek, Mareček, Korčmaroš

Vyjádření trenéra: Oproti utkání na Kobře ,jsme hráli zodpovědně po celých šedesát minut. Týmově jsme pracovali v obranném i útočném pásmu. Dobrý výkon gólmana hráči podpořili blokováním střel. Kadaň má hodně silný útok. Něco jsme si k tomu řekli, kluci to plnili a dnes nám to vyšlo. Za výkon bych chtěl všem poděkovat, ale v pátek náš čeká další těžký soupeř. Je třeba se připravit a opět tvrdě pracovat.

DOROST

HC Baník Sokolov : HC Domažlice 4 : 2

Branky: Horváth 2x, Ondrejka, Jurča

Sestava: Král, Schmidt- Jurča, Šmajdová, Strnad, Pašek- Horváth, Ondrejka, Veverka, Sipl, Remta, Pastier

Vyjádření trenéra: Utkání bylo velice vyrovnané. I přesto, že je to už šestý zápas co naši borci nastupují do utkání pouze v 10hráčích v základní sestavě, byla na klucích vidět chuť porvat se o výsledek. Tento krát šlo spíš o to kdo dá rozhodující gól. Tím šťastnějším týmem jsme byli už po čtvrté v řady my, když Richard Horváth po fatální chybě hostujícího brankáře v závěru utkání zlomil dobývání naší svatyně gólem do prázdné brány soupeře.

STARŠÍ ŽACI

HC Baník Sokolov : HC Stadion Cheb 5 : 5

Branky: Sobotka A., Holejšovský (Eismann), Eismann (Holejšovský), Eismann (Holejšovský), Špiler (Pašek)

Sesatava: Hüttl- Pašek, Mlejnek, Knap, Simet- Holejšovský, Sobotka A., Eismann, Petrák, Špiler, Sobotka R., Ott, Pavlík, Telin

Vyjádření trenéra: S trochou nadsázky se dá říci, že utkání s Chebem rozhodli brankáři. Ačkoliv hráči Baníku svého soupeře prakticky nepustili z pásma, o čemž svědčí i bezmála pětinásobná střelecká převaha, nedokázali najít recept na skvěle chytajícího chebského brankáře, kterému mohou být hosté vděční za pro ně velmi přívětivý výsledek. Oproti tomu domácí gólman ze zápasu vyšel s padesátiprocentní úspěšností zásahů, což na jeho možnosti není úplně uspokojivý výkon. Pravdou ale je, že v mnoha předchozích zápasech letošní sezony své spoluhráče podržel, proto mu jeden nezdar nemůže nikdo příliš zazlívat.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov : HC Stadion Cheb 5 : 1

Branky: 3x Hanek, 1x Dobřemysl, 1x Botoš

Asistence: 2x Kohout, 1x Hanek, 1x Botoš, 1x Dobřemysl, 1x Křivka

Sestava: Novák- Kohout, Bauer, Šenkýř, Dulovec- Botoš, Hanek, Dobřemys, Křivka, Skála, Vyhnálek, Bavor

Vyjádření trenéra: Po celý zápas jsme měli mírnou převahu, kterou jsme vyjádřili brankami až ve druhé a třetí třetině. Soupeř byl velmi houževnatý a velmi těžce jsme se prosazovali do brankových příležitostí. Nicméně, konečný výsledek je obrazem toho, že jsme byli lepším týmem.

TURNAJ 4. TŘÍD

Účastníci: HC Baník Sokolov, HC Mariánské Lázně, HC Stadion Cheb, HC Energie Karlovy Vary

Sestava: Rajchrt- Rybár, Beran, Ruml, Bíba, Gregor, Hirt, Lexa, Kukla

Vyjádření trenéra: Kluci si zahráli s chutí a některé akce už vypadali jako hokej.

TURNAJ 3. TŘÍD

Účastníci: HC Baník Sokolov, HC Stadion Cheb, HC Mariánské Lázně

Sestava: A- Václav- Fiala, Pohyba, Landa, Bubenščikov, Gasparik, Berger

B- Vlach- Šenkýř, Urbich, Štěrba, Vlach, Peter, Dvořák, Kašpar

Vyjádření trenéra: Dne 10.2.2019 se uskutečnil turnaj 3 tř. v Sokolově. Na turnaji chlapci bojovali. Tým A na soupeře nestačil a Tým B své soupeře převálcoval.