Tabulka: Junioři
Základní část - celkem
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | RG | Body | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC Baník Sokolov | 18 | 10 | 4 | 1 | 3 | 65:34 | +31 | 39 | +12 |
2. | HC Slovan Ústí nad Labem | 18 | 11 | 2 | 0 | 5 | 85:53 | +32 | 37 | +10 |
3. | HC Stadion Litoměřice | 18 | 12 | 0 | 0 | 6 | 73:51 | +22 | 36 | +9 |
4. | HC PZ Kladno | 18 | 11 | 0 | 2 | 5 | 92:63 | +29 | 35 | +8 |
5. | HC Letci Letňany | 18 | 10 | 0 | 1 | 7 | 66:50 | +16 | 31 | +4 |
6. | HC Klášterec nad Ohří | 18 | 10 | 0 | 0 | 8 | 75:54 | +21 | 30 | +3 |
7. | HC Hvězda Praha | 18 | 8 | 0 | 1 | 9 | 71:56 | +15 | 25 | -2 |
8. | Sport Most | 18 | 7 | 0 | 1 | 10 | 52:72 | -20 | 22 | -5 |
9. | HC Kobra Praha | 18 | 5 | 0 | 0 | 13 | 52:90 | -38 | 15 | -12 |
10. | HC Berounští medvědi o.s. | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 18:126 | -108 | 0 | -27 |
Základní část - doma
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | RG | Body | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC Baník Sokolov | 9 | 6 | 2 | 1 | 0 | 36:13 | +23 | 23 | -4 |
2. | HC Slovan Ústí nad Labem | 9 | 6 | 1 | 0 | 2 | 41:26 | +15 | 20 | -7 |
3. | HC PZ Kladno | 9 | 6 | 0 | 1 | 2 | 48:26 | +22 | 19 | -8 |
4. | HC Klášterec nad Ohří | 9 | 6 | 0 | 0 | 3 | 43:23 | +20 | 18 | -9 |
5. | HC Stadion Litoměřice | 9 | 6 | 0 | 0 | 3 | 41:25 | +16 | 18 | -9 |
6. | HC Letci Letňany | 9 | 6 | 0 | 0 | 3 | 41:26 | +15 | 18 | -9 |
7. | Sport Most | 9 | 4 | 0 | 1 | 4 | 28:27 | +1 | 13 | -14 |
8. | HC Hvězda Praha | 9 | 4 | 0 | 0 | 5 | 38:29 | +9 | 12 | -15 |
9. | HC Kobra Praha | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 | 29:40 | -11 | 9 | -18 |
10. | HC Berounští medvědi o.s. | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 8:61 | -53 | 0 | -27 |
Základní část - venku
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | RG | Body | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC Stadion Litoměřice | 9 | 6 | 0 | 0 | 3 | 32:26 | +6 | 18 | +18 |
2. | HC Slovan Ústí nad Labem | 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 44:27 | +17 | 17 | +17 |
3. | HC Baník Sokolov | 9 | 4 | 2 | 0 | 3 | 29:21 | +8 | 16 | +16 |
4. | HC PZ Kladno | 9 | 5 | 0 | 1 | 3 | 44:37 | +7 | 16 | +16 |
5. | HC Hvězda Praha | 9 | 4 | 0 | 1 | 4 | 33:27 | +6 | 13 | +13 |
6. | HC Letci Letňany | 9 | 4 | 0 | 1 | 4 | 25:24 | +1 | 13 | +13 |
7. | HC Klášterec nad Ohří | 9 | 4 | 0 | 0 | 5 | 32:31 | +1 | 12 | +12 |
8. | Sport Most | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 | 24:45 | -21 | 9 | +9 |
9. | HC Kobra Praha | 9 | 2 | 0 | 0 | 7 | 23:50 | -27 | 6 | +6 |
10. | HC Berounští medvědi o.s. | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 10:65 | -55 | 0 | 0 |
Základní část - posledních 5 odehraných zápasů
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | RG | Body | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC PZ Kladno | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 25:11 | +14 | 12 | +6 |
2. | HC Letci Letňany | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 19:12 | +7 | 12 | +6 |
3. | HC Slovan Ústí nad Labem | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 22:17 | +5 | 11 | +5 |
4. | HC Baník Sokolov | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | 10 | +1 |
5. | HC Stadion Litoměřice | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 15:8 | +7 | 9 | 0 |
6. | HC Kobra Praha | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 15:13 | +2 | 6 | -3 |
7. | HC Hvězda Praha | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 19:18 | +1 | 6 | -3 |
8. | HC Klášterec nad Ohří | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 14:18 | -4 | 6 | 0 |
9. | Sport Most | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 11:27 | -16 | 3 | -3 |
10. | HC Berounští medvědi o.s. | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0:25 | -25 | 0 | -9 |
Nadstavba - celkem
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | RG | Body | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC Slovan Ústí nad Labem | 20 | 15 | 1 | 2 | 2 | 94:63 | +31 | 49 | +19 |
2. | IHC Písek | 20 | 14 | 1 | 2 | 3 | 91:67 | +24 | 46 | +16 |
3. | HC Stadion Litoměřice | 20 | 8 | 2 | 1 | 9 | 72:72 | 0 | 29 | -1 |
4. | HC Baník Sokolov | 20 | 6 | 1 | 1 | 12 | 69:75 | -6 | 21 | -9 |
5. | HC PZ Kladno | 20 | 5 | 1 | 1 | 13 | 80:107 | -27 | 18 | -12 |
6. | HC Rebel Havlíčkův Brod | 20 | 4 | 2 | 1 | 13 | 58:80 | -22 | 17 | -13 |
Nadstavba - doma
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | RG | Body | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IHC Písek | 10 | 8 | 0 | 1 | 1 | 57:39 | +18 | 25 | -5 |
2. | HC Slovan Ústí nad Labem | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 48:31 | +17 | 23 | -7 |
3. | HC Stadion Litoměřice | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 49:36 | +13 | 21 | -9 |
4. | HC Baník Sokolov | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 36:32 | +4 | 15 | -15 |
5. | HC PZ Kladno | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 42:41 | +1 | 15 | -15 |
6. | HC Rebel Havlíčkův Brod | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 | 26:27 | -1 | 11 | -19 |
Nadstavba - venku
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | RG | Body | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC Slovan Ústí nad Labem | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 46:32 | +14 | 26 | +26 |
2. | IHC Písek | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 34:28 | +6 | 21 | +21 |
3. | HC Stadion Litoměřice | 10 | 2 | 1 | 0 | 7 | 23:36 | -13 | 8 | +8 |
4. | HC Baník Sokolov | 10 | 1 | 1 | 1 | 7 | 33:43 | -10 | 6 | +6 |
5. | HC Rebel Havlíčkův Brod | 10 | 1 | 1 | 1 | 7 | 32:53 | -21 | 6 | +6 |
6. | HC PZ Kladno | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 38:66 | -28 | 3 | +3 |
Nadstavba - posledních 5 odehraných zápasů
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | RG | Body | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC Slovan Ústí nad Labem | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 19:13 | +6 | 15 | +9 |
2. | IHC Písek | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 23:16 | +7 | 12 | +3 |
3. | HC Rebel Havlíčkův Brod | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 16:14 | +2 | 6 | -3 |
4. | HC Baník Sokolov | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 17:19 | -2 | 5 | -1 |
5. | HC PZ Kladno | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 18:24 | -6 | 4 | -5 |
6. | HC Stadion Litoměřice | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 12:19 | -7 | 3 | -3 |