Kovář, Strážovský J. "C", Jenček, Němec, Rykl, Pöschl

Kosnar, Svoboda, Döriwg "A", Kjuk, Šilar, Koblížek, Fremond, Jakab

Petr Jíra

Starší žáci prohráli první mistrovské utkání s Piráty z Chomutova

I přes povedený začátek, neudrželi starší žáci s Piráty krok a na konci se tak psal stav 3:7.

Starší žáci v sobotu 5.9.2015 odstartovali ligu starších žáků utkáním s Piráty z Chomutova. I přesto, že začátek vypadal celkem nadějně, z utkání odcházel jako vítěz soupeř. Rozhodujícím momentem utkání byly poslední minuty druhé třetiny, kdy sokolovští inkasovali dvě slepené branky a soupeř tak strhnul vítězství na svou stranu. Ve třetí třetině jsme byli odhodláni s výsledkem ještě něco udělat, avšak právě kvůli přemíře snahy jsme více času proseděli na trestné lavici a tak mužstvo hrálo 10 minut z této třetiny v oslabení. V oslabeném počtu hráčů na ledě se těžko dělají s výsledkem zázraky a tak branky v tomto dějství dával pouze soupeř. Na konci třetí třetiny se tedy skóre zastavilo na 3:7. Všechny tři branky domácích padly z hole Matěje Opatrného.

Příští utkání hrajeme v sobotu 12.9. 2015 s karlovarskou Energií. Začátek ligy jsme tedy nepodchytili, tak věřme, že ve Varech si spravíme chuť a budeme bojovat o plný počet bodů.