Kratochvíl, Blau, Peterka, Prachař

Pejml, Samek, Ihnát, Havlík, Vavruška, Kohout, Dopita, Radosta, Říha

Radek Škarda

Mladší žáci stále za plný počet bodů

Mladší žáci odstartovali sezónu famózním způsobem a na domácím ledě si v sobotu 26.9. 2015 poradili také s Čerty z Ostrova

Dne 26.9. 2015 jsme nezvykle od 12:15 přivítali na domácím ledě soupeře HC Čerti Ostrov. Soupeř, který se výsledkově zvedá zápas od zápasu, chtěl na našem ledě urvat nějaký bod. Domácí družstvo šlo ale od začátku utkání za svým cílem - vyhrát. V první třetině šli do čtyřbrankového vedení. Ve druhé se jim ale tolik nedařilo a inkasovali dva góly. Trenérská dvojice proto lehce zamíchala sestavou a celému týmu se podařilo v závěrečném dějství dosáhnout vytyčeného cíle. V poslední třetině se navíc do brány postavil elév Oliver Roller, který podal dobrý výkon a byl tak dobrou dvojkou za Pepčou Schmidem, který odchytal první dvě třetiny. Po dnešním zápase bylo i přes pěknou výhru vidět, že je stále co zlepšovat a na čem zapracovat.

Další utkání sehrajeme hned v pondělí 28.9. 2015, kdy od 09:30 hostujeme na ledě HC Stadion Cheb. Všem držíme palce, neboť jde o pomyslné první místo tabulky.