Searle, Kulich, Koštoval. Fiala, Šiller, Štěpánek

Skalík, Patera, Kasandra, Vlček, Jaiurek, Jeřábek, Jůzková, Patočková, Houška, Vidím, Slavata, Hašek

M.Dufek

Mladší dorost si připsal body s Hvězdou Praha

Mladší dorost odehrál utkání s Hvězdou Praha. Favorizovaná Hvězda odjížděla ze Sokolova bez bodu a vítězství zůstalo doma.

Výborné utkání odehráli mladší dorostenci proti favorizovanému týmu HC Hvězda Praha. Od úvodního buly se hosté tlačili do naší třetiny, ale první velikou příležitost měl náš tým - Navrátil vysunul Zdeňka, který v samostatném nájezdu minul branku. V čase 3:07 fauloval hráč hostí a v přesilové hře se prosadil Fečo po asistenci Černého 1:0. I po této brance měli hráči Hvězdy více ze hry, ale naši hráči dobře bránili a to co prošlo pochytal výborný Kovařík. Na konci 13. minuty ujel Petrov a brankařem vyražený puk uklidil do sítě Mašek - 2:0 - a na konci třetiny opět v přesilové hře skóroval Fečo. Asistenci si připsali Jílek a Lisý.

První třetina přinesla výborný hokej, hosté měli převahu, ale naši hráči byli mnohem produktivnější, zodpovědně bránili a v brance vše jistil Kovařík.

Podobný průběh měla i druhá třetina. Hosté útočili, náš tým dobře bránil a z brejků si vytvořil několik tutovek. Ve 35. minutě skórovali hosté, když nechytatelnou bombou prostřelil Kovaříka Searle. O dvě minuty později to bylo opět o tři branky, po spolupráci celého útoku vstřelil branku Černý, asistence Jílek a Petrov.

Do poslední třetiny šli hráči s cílem udržet slibný náskok a díky bojovnosti a nasazení se jim to podařilo. Všichni hráči si zaslouží uznání za bojovnost a za nasazení, se kterým odehráli celé utkání. Famózně zachytal Kovařík.