SNSNVSNP
Rozhodčí: Zubzanda, Juránek, Vilhelm, tresty: 6:7
Mimořádné tresty: Grim (HC Hvězda Praha) 10 min. nesportovní chování
Počet diváků: 52
  • 08:41 Nídl (Kaňkovský, Petrov Daniil)
  • 18:25 Kaňkovský (Koco)
  • 31:25 Nídl (Tichý)
  • 32:01 Prebsl (Vidím)
  • 38:09 Šiller (Frič)
  • 46:57 Tichý (Halberštát Jiří)
  • 52:30 Kaňkovský (Nídl)
  • 53:17 Čmejla
Litoměřice - Tachov / M. L. 12:3
Kadaň - PZ Kladno 2:6
Ústí n/L - Třemošná 1:4
Most - Kobra Praha 0:3

Trenéři:

Jiří Parkmann, Miroslav Hylas
Soupiska HC Hvězda Praha

Mokrý (Mrhálek)

Grim, Frič, Vidím, Prebsl, Svoboda

Valíček, Veverka, Bihen, Šiller, Novák, Čmejla, Půlpán, Nejepsa, Moška

Trenér:

Milan Novák

Starší dorostenci porazili silnou Hvězdu Praha

V neděli 20.9. 2015 hostili starší dorostenci na svém ledě Hvězdu Praha.

K nedělnímu utkání přijel do Sokolova silný tým HC Hvězda Praha. Hráči Baníku hned od začátku zápasu navázali na svůj bojovný výkon z prvního kola, přestože vinou marodky nastoupili pouze se dvěma obranami a třemi útoky.

První třetina byla herně celkem vyrovnaná, domácí však lépe stříleli a brankami Jiřího NídlaJosefa Kaňkovského vedli po první dvacetiminutovce 2:0. Přišla ale i nucená korekce sestavy, pro zranění musel z utkání odstoupit Jaroslav Maloušek.

V polovině zápasu přidal Jiří Nídl třetí gól, o výsledku však nebylo zdaleka rozhodnuto. Za hosty se ve vlastním oslabení trefil Lukáš Prebsl a do konce druhé třetiny snížil na jednobrankový rozdíl Adam Šiller.

V úvodu třetí části zvýšil na 4:2 Lukáš Tichý a Baník byl k neudržení. S dalším náporem si bránící hráči Hvězdy poradili pouze za cenu nedovolených zákroků, po kterých přišlo dvojnásobné vyloučení. Přesilovku brzy využil přesnou střelou z mezikruží Josef Kaňkovský a Baník vedl sedm minut před koncem znovu o tři branky. Hosté se ale ani za tohoto stavu nevzdali a dokázali ještě jednou snížit. Když v čase 58:39 navíc přišel dvouminutový trest pro Baník za špatné střídání, odvolal trenér Hvězdy brankáře a poslal šest hráčů do pole. Dvojnásobné oslabení však Baník ubránil a zaslouženě zvítězil.

Díky výkonu obou mužstev mohli diváci v Sokolově vidět velmi kvalitní ligové utkání. Trenér Jiří Parkmann po zápase blahopřál svým svěřencům k cennému vítězství.