PPVPV
Vyloučení - 2 min.: 3:7
Mimořádné tresty: TRESTNÉ STŘÍLENÍ ZA FAUL jAR.NOVÁKA(SOK) - NEPROMĚNĚNO
Počet diváků: 75
  • 00:45 Dimitrov (Novák M.)
  • 03:38 Kristl (Hajšman) - PH
  • 08:25 Hajšman (Kristl)
  • 36:45 Hajšman (Kristl, Stráský) - PH
  • 39:42 Kristl (Hajšman)
  • 45:44 Stráský (Kristl)
  • 49:37 Dimitrov - PH
  • 53:57 Dimitrov (Novák J., Binias) - PH
  • 56:52 Kristl (Kosnar, Hajšman)
  • 57:25 Novák M. (Sus, Šneberk)
Ústí n/L - Kobra Praha 6:3
Litoměřice - Most 5:3

Binias, Salajka, Novák J. "A", Prachař, Novák Jaroslav

Trenér:

Miroslav Táborský
Soupiska SHC Klatovy

Zeman (Lavička)

Bouček "C", Nejdl "A", Martikán, Kovka, Šimůnek

Hajšman, Stráský, Šmíd, Hřebík, Jabůrek, Kosnar, Pech, Michel, Kristl

Trenér:

Martin Barčák

Junioři nevyzráli na poslední Klatovy

V neděli se, naposledy v tomto roce, předvedli na domácím ledě hráči sokolovské juniorky. Hostili tým z Klatov, který je na posledním místě tabulky.

I přesto že jsou Klatovy v tabulce poslední, nedovedli na ně naši mladíci najít v neděli večer recept. Skóre Baníku sice otvíral již v čase 0:45 Dimitrov, avšak soupeř dokázal brzy odpovědět, když Richard Kristl využil přesilovou hru hostů. 1:1. V první třetině jsme již branku neviděli.

Ve druhé třetině byli úspěšnější klatovští a po dvou brankách Hajšmana a jedné Kristla si navýšili své vedení na 1:4. Vedení mohlo být ještě o branku vyšší, když za faul Jaroslava Nováka sudí nařídili trestné střílení, které však Jan Harakal v bráně vychytal. A tak se do kabiny jde za stavu 1:4.

Ve třetí třetině přidali hosté další branku, v čase 45:44 Jiří Stráský navyšuje na 1:5. Avšak domácí neskládali zbraně a dokázali využít nabídnuté přesilové hry. V čase 49:37 se po samostatné akci prosadil kapitán domácích Marek Dimitrov a pak ještě jednou v čase 53:57 opět Marek Dimitrov po spolupráci s obránci Jakubem Novákem a Petrem Biniasem. 3:5. V tuto chvíli jsme vzhlíželi ještě k naději, že je možné s výsledkem utkání něco udělat. To by ovšem klatovský Kristl nesměl být tak při střelecké chuti. V čase 56:52 dává svou třetí branku v utkání a navyšuje na 3:6. Poslední branku utkání jsme viděli ještě v podání Baníku, ovšem na smazání tříbrankového manka to již nestačilo. Čtvrtou branku Baníku dává Milan Novák po asistencích Michala Suse a Jiřího Šneberka - 4:6 a za tohoto stavu se aktéři na ledě loučí.

Příští utkání hrají junioři Baníku 8.1.2016 na ledě Litoměřic.