Keller "C", Kazda, Kučera, Katriňák, Minář

Honetschager, Neuman "A", Pražienka, Špičan, Dyrynk, Major "A", Husák, Pavičevič, Novotný

Milan Antoš

Junioři porazili Letňany až po nájezdech

Po ostudné porážce v pátek 19.2.2016, kdy junioři prohráli na Kladně 13:1 si v neděli na domácím ledě trochu spravili reputaci a Letňany porazili po dlouhé sérii nájezdů

V neděli 21.2.2016 odehráli junioři Baníku další z utkání ligy juniorů. Tentokráte se jim jako soupeř postavili stejně staří mladíci z pražských Letňan. I když hosté po první třetině vyhrávali 0:2, baníkovci dokázali postupně srovnat krok. První branku Baníku vsítil Michal Sus - 1:2, o vyrovnávací branku se postaral Marek Dimitrov v přesilové hře - 2:2, avšak do konce druhé třetiny soupeř stačil opět strhnout vedení na svou stranu. 2:3.

Ve třetí třetině jsme viděli jedinou branku a to opět z hole Michala Suse, který se prosadil po pěkné individuální akci. 3:3. Do konce třetiny zbývalo pouze pár minut, ty jsme dohráli bez ztráty kytičky a tak se utkání posunulo do samostatných nájezdů. Sérií samostatných nájezdů se jelo 8, až ten poslední proměnil Lukáš Pastier a připsal tak Baníku bod navíc. A tak naši mladící úspěšně vybojovali 2 body do tabulky, přestože se utkání nevyvíjelo zcela jistě dle představ.

Příští utkání sehrají naši junioři v pátek 26.2.2016 v Klášterci a na domácím ledě je můžeme opět vidět v neděli 28.2.2016 od 17:00. Přijďte klukům zafandit a vytvořit jim vítěznou atmosféru. Všichni jste srdečně zváni.