PPVPP
Rozhodčí: Martinec, Juránek, Hubolý, tresty: 3:6
Vyloučení - 2 min.: 3:6
Počet diváků: 32
  • 17:00 Jelínek (Buriánek)
  • 27:07 Zeman (Maydl)
  • 41:23 Hudečka (Petrov Daniil, Zeman)
  • 50:37 Halberštát Jiří (Hudečka, Petrov Daniil)
  • 55:57 Hudečka (Zeman)
  • 57:26 Raiterman (Zavadil)
  • 58:05 Hudečka (Petrov Daniil)
Písek - PZ Kladno 6:3
Třemošná - Hvězda Praha 3:4

Trenér:

Jiří Parkmann
Soupiska HC Tábor

Klestil

Raiterman, Duda, Hubáček, Bouška, Drhovský, Šedivý

Zavadil, Buriánek, Hipman, Syrovátka, Škrdleta, Jelínek, Harazin, Malý, Adamec

Trenér:

Štěpán Kadilák

Starší dorost porazil Tábor

V 10. kole nadstavby porazili starší dorostenci Tábor

K předehrávce 10. kola nadstavby přijel do Sokolova tým HC Tábor. Baník měl svému soupeři co vracet, před třemi týdny prohrál v Táboře 3:1. Když se však den před utkáním několik hráčů omluvilo ze zdravotních důvodů, tak to na velkou odvetu nevypadalo. V pátek za domácí nastoupili čtyři obránci a sedm útočníků, z toho pět hráčů z mladšího dorostu. Vyhlídky proti kompletním třem řadám kvalitního soupeře tedy nebyly příliš optimistické.

Hosté začali náporem, Baník však nejen vyrovnal hru, ale začal mít i navrch. Po malém zaváhání domácích ve vlastním obranném pásmu se k odraženému puku dostal hostující jelínek a od mantinelu prostřelil Honzu Mráze – 0:1.

Druhá třetina pokračovala vyrovnanou hrou. Změnu stavu přinesla 28. minuta, kdy se prosadil před brankou domácí kapitán Petr Zeman a po přihrávce Michala Maydla srovnal na 1:1.

Na začátku třetí třetiny otočil stav ve prospěch Baníku Jiří Hudečka, když po rychlé kombinaci s Petrem Zemanem a Daniilem Petrovem zakončil na 2:1.

Rozhodujících bylo posledních deset minut celého zápasu. V čase 50:37 zvýšil na 3:1 Jirka Halberštát a pět minut po něm využil přesilovku Jiří Hudečka – 4:1. Hosté se ještě nadechli tři minuty před koncem, když na 4:2 snížil Jan Raiterman, ale domácí už nepřipustili žádný obrat. Naopak, hattrick si připsal gólem v čase 58:05 útočník Baníku Jiří Hudečka.

Zasloužené vítězství vybojovali domácí herní disciplínou a bojovností. Vysoké nasazení celého týmu podpořil výborným výkonem brankář Honza Mráz.