17.9. 2018 | A-tým | Redakce
Ohlasy po utkání v Bílině

Baník ve druhém kole vysoko vyhrál na ledě Bíliny. K zápasu se vyjádřili trenér Karel Mlejnek a hráči, zároveň střelci Michal Hotěk a Patrik Michálek.

Karel Mlejnek:

„ S veškerou úctou k soupeři jsme po ofenzivní stránce utkání zvládli velmi dobře. Mrzí mě dvě inkasované branky ve vlastní přesilovce. Cením si toho, jakým způsobem jsme utkání dohráli po druhé inkasované brance v přesilovce“

Jak bys zhodnotil dnešní utkání ze svého pohledu?

Michal Hotěk: „Myslím si, že většinu utkání jsme byli lepší, ale určitě máme stále co zlepšovat.“

Patrik Michálek: Věděli jsme, že nás čeká nepříjemný soupeř, který sice změnil kádr, ale i tak trochu tušíme, že každý se bude chtít na nás vytáhnout. Do utkání jsme vstoupili dobře, první třetina byla dobrá, vedli jsme 2:0, ve druhé části jsme přidali další gól, mrzí nás, že jsme ve vlastní přesilovce inkasovali dvě branky. Do třetí třetiny jsme si něco řekli a za stavu 5:3 jsme to začali plnit a díky tomu jsme vyhráli 8:3.“

Bilance vstřelených 15 gólů ze dvou mistrovských utkání je více než dobrá a navazujete tak na dobrou přípravu?

Michal Hotěk: Ano, určitě se nám zatím střelecky velmi daří a doufám, že to tak dále bude pokračovat!

Patrik Michálek: Určitě, celý srpen jsme kvalitně trénovali a i příprava byla hodně na výši, co se týče kvality, soupeřů takže výborná konfrontace. Jsme samozřejmě rádi, že se nám podařil vstup do soutěže.