21.10. 2018 | A-tým | redakce
Ohlasy Davida Hrušky a Davida Feča

Jak utkání s Mosteckými Lvy viděli střelec hattricku David Hruška a brankář David Fečo.

Když vezmeme dva odehrané zápasy s Mosteckými Lvy 6:5 a 4:1, jejich kvalitu a styl hry. Je Most největším konkurentem ve skupině Sever?

David Fečo: Soupeř má kvalitu, a když vezmeme dva odehrané vzájemné zápasy s Mostem, tak z nich máme plný počet bodu, což je to hlavní.

David Hruška: S tímto soupeřem jsou vždy velmi kvalitní utkání, stejně tak jako bylo to dnešní.

Jak by jste zhodnotili dnešní zápas ze svého pohledu?

David Fečo: Na dnešní zápas jsme byli skvěle připraveni, drželi jsme se naši hry a předvedli parádní týmový výkon. Jdeme dál, ve středu nás čeká další zápas, který bude speciální v tom, že se oslaví jubileum legendy Baníku, doufáme, že nás přijde co nejvíce fanoušků podpořit.

David Hruška: Dnešní zápas byl dle očekávání hodně bruslivý. V dnešním zápase rozhodly dvě věci. Za 1) vynikající výkon našeho brankáře  Davida Feča a za 2) dvě využité přesilovky......To v dnešním hokeji s tak kvalitním soupeřem rozhoduje. Velký dík patří také naším fanouškům, kteří vážili cestu do Mostu a celý zápas nás povzbuzovali.