26.11. 2018 | Mládež | Redakce mládež
Výsledkový servis mládeže

Takto vypadal víkend naší mládeže

JUNIOŘI

HC Baník Sokolov : HC Hvězda Praha 3 : 5

Branky a asistence: Mareček, Bockstefel (Korčmaroš, Hafijanič), Mareček (Fečo)

Sestava: Pitoňák- Kursa, Pohanka, Benda, Navrátil, Kosina, Kellner, Doubek- Troch, Kassal, Petrov, Hadáček, Stejskal, Hafijanič, Bockstefel, Korčmaroš, Mareček, Rozhon, Fečo

Hodnocení trenéra: Do půlky zápasu jsme se nebyli schopni se střelecky prosadit. Ve třetí třetině se to zlepšilo, ale na obrat to nestačilo. V závěru jsme šli do power-play, kde jsme bohužel i přes obrovskou snahu inkasovali patou branku.

25.11.2018

SK Kadaň : HC Baník Sokolov 4 : 5 SN

Branky a asistence: Bockstefel (Hafijanič), Fečo (Kellner), Korčmaroš (Mareček, Remeš), Mareček (Kosina),

Nájezd: Kellner

Sestava: Pitoňák- Kursa, Přibyl, Pohanka, Krutina, Kosina, Kellner- Troch, Kassal, Stejskal, Hafijanič, Bockstefel, Korčmaroš, Mareček, Remeš, Fečo

Hodnocení trenéra: Od první minuty zápasu jsme měli dobrý pohyb a soupeře přehrávali. Pak přišli oslabení, kde jsme dvakrát inkasovali. Kluky to nepoložilo, naopak nakoplo a čtyřmi brankami jsme se dostali do vedení. V závěru utkání jsme šli opět do čtyř a soupeř riskl hru bez brankáře 6-4, kde byl úspěšní a srovnal. Utkání šlo do nájezdů, kde jsme zaslouženě získali druhý bod.

DOROST

HC Tachov : HC Baník Sokolov 2 : 0

Sestava: Schmid, Král, Jurča, Strnad, Valta, Pašek, Šmajdová, Dopita, Remta, Sipl, Veverka, Holejšovský, Ondrejka, Sobotka, Horváth, Pastier

Hodnocení trenéra: Vyrovnaní zápas, šance na obou stranách. Zápas měl solidní tempo. Soupeř hrál na hráče roč. 2003, 2004, my jsme využívali i hráče roč. 2005, 2006. Z naší strany málo střelby a málo tlaku a důrazu do branky soupeře. Šance, které jsme si vypracovalo a měli skončit brankou, pochytal vynikající brankář Tachova. Na druhé straně solidní výkon předvedl i náš brankář. Špatné řešení a vyhodnocování přesilových situací, 2:1, 3:2. Velká nemohoucnost v proměňování šancí. Rozhodlo, kdo dá první branku, bohužel ji dal Tachov.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov (tým č.2) - HC Baník Sokolov (tým č.1) 4 : 10

Tým č.2 - branky - 2x Horváth Adam, Sztolarik, Rybár - asistence - Rybár, Sztolarik, Šedivec

Tým č.1 - branky - 5x Dobřemysl, 2x Hanek, Skála, Bavor, Křivka - asistence - 4x Botoš, Dobřemysl, Křivka, Šenkýř

SESTAVY

Tým č.2 - Novák - Herout, Ticháčková, Juříček, Nešvera - Horváth Adam, Horvát S., Šedivec, Sztolarik, Makaj, Beran, Rybár

Tým č.1 - Čurlin - Skála, Šenkýř, Kohout, Bauer - Vyhnálek, Křivka, Bavor, Dobřemysl, Botoš, Hanek

Hodnocení trenéra: V utkání obou našich týmů MŽ, byli tentokrát lepší kluci z týmu číslo 1 a oplatili týmu č. 2 porážku z prvního vzájemného utkání. V zápase se prezentoval výborným výkonem brankář Tobiáš Čurlin, který byl pro kluky z týmu č.2 velkou překážkou.

TURNAJ 3. TŘÍD

Baníkovští třeťáci odehráli povedený turnaj, za účasti hráčů Nejdka, Ostrova a Sokolova. Kluci skvěle kombinovali, dobře bruslili a nedali soupeřům šanci.