Ve středu 13. 3. 2019 rozehraje Baník semifinálové boje proti Mosteckým Lvům na domácím ledě. Do Sokolova přijede kvalitní, ofenzivní mužstvo, které dokázalo vyřadit Jablonec, účastníka posledních baráží o první ligu.

Mostečtí Lvi sehráli s Baníkem v základní části 4 zápasy. V prvních třech se radovali sokolovští hokejisté po výhrách 6:5, 4:1 a 13:1, porážka 4:1 z února je však varováním. Mostecký tým rozhodně není radno podceňovat. V řadách Lvů jsou kvalitní hokejisté a za všechny můžeme jmenovat Miroslava Kuncla, obránce, který v Sokolově působil. Most je však především ofenzivní tým, v základní části toto mužstvo nastřílelo 179 gólů a hned pět útočníků se dostalo přes 40 kanadských bodů. Po odchodu zkušeného Hanuljaka je oporou i mladý brankář Oliver Štěpánek, jenž letos nastupoval také v prvoligové Kadani.

Rozhodně nás čeká zajímavá série a ve středu 13. 3. 2019 buďte u jejího začátku. Startujeme v 18:00. Partnerem prvního utkání je čerpací stanice OMV Sokolov - pan Jiří URBAN. Středečním zápasem navíc budeme i pomáhat. HC Baník Sokolov přispěje částkou odpovídající 10 % z výtěžku vstupného vážně nemocné Nelince Cihocké z Kraslic, malé holčičce, která potřebuje speciální rehabilitaci.

HC Baník Sokolov – Mostečtí Lvi, středa 13.3.2019, 18:00

Bojujeme o další krok…