8.12. 2022 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Vánoční tombola při utkání se Zlínem

Na zápas se Zlínem se chystá velká akce na pomoc Lojzíkovi. Budeme pomáhat, ale také na diváky čeká spoustu hodnotných cen.

Závěr roku se blíží. Jako již tradičně, na závěr roku HC Baník Sokolov připravuje velkou tombolu, znovu s charitativním podtextem. A letos se bude tombola konat i v den, kdy Baník na svém stadionu přivítá soupeře z kategorie nejatraktivnějších, tým PSG Berani Zlín. Utkání se bude hrát ve středu 21. 12. 2022 od 18:00 hodin.

A co diváky čeká? Bohatá tombola, ve které budou desítky hodnotných cen, a především budeme pomáhat. Výtěžek tomboly totiž poputuje na podporu dvouletého Lojzíka z Josefova na Sokolovsku, který statečně bojuje s dětskou mozkovou obrnou. Vybrané finance budou použity na úhradu kompenzačních, rehabilitačních a edukativních pomůcek, terapie a rehabilitační pobyty.

Postupně budeme představovat ceny a také partnery, kteří do tomboly přispěli. Chystáme také různé akce, tak abychom na takto atraktivní utkání dostali na zimní stadion co nejvíce diváků. Poslední středa tak bude v Sokolově patřit Lojzíkovi, hokeji a spoustě cen v tombole. Nenechte si tento zápas ujít.