7.3. 2024 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Přinášíme další výsledkový servis. Junioři, dorost a kategorie U12 prohráli. Kategorie U14 nasázela 14 branek.

JUNIOŘI

HC HVĚZDA PRAHA – HC BANÍK SOKOLOV 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)

Góly a asistence: Rybár (Král), Teuchert (Sobotka A., Křemen)

Sestava: Král D. (Kříž) - Bachar, Krejbich, Pašek "A", Příplata, Holejšovský, Hynek - Galla "C", Ondráš, Petrák, Sobotka A. "A", Král, Vimr, Křemen, Zich, Teuchert, Babička, Skuhravý, Rybár

HC LETCI LETŇANY – HC BANÍK SOKOLOV 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

Góly a asistence: Křemen, Holejšovský

DOROST

HC CHRUDIM – HC BANÍK SOKOLOV 6:5 (3:1, 1:3, 2:1)

Góly a asistence: Skála, Skála, Dulovec (Hudský), Skála (Naď), Roštejnský (Skála)

Sestava: Novák (Čurlin) - Naď, Bečka, Herout, Moulis, Hudský, Smatana, Hranáč - Sztolarik "A", Skála "C", Kratejl, Dulovec, Mičík, Milička, Roštejnský

FOTO ZDE

U15

HC ČERTI OSTROV - HC BANÍK SOKOLOV 3:14 (0:3, 3:7,0:4)

Sestava: Mitev (Hengerič) – Iuzeev, Švejda, Péc, Haak, Resanzew, Gregor – Hirth, Kursa, Lexa, Lucovič, Bubenščikov, Kukla, Hrůza

Marek Brzobohatý: K dalšímu utkání devátých tříd odjel Baník do blízkého Ostrova. Utkání měl po celou dobu ve své režii. Kluci byli aktivní, měli dobrý pohyb a s tím souvisela převaha v útočném pásmu. Spousta příležitostí a pár pohledných akcí, které skončili pukem v brance soupeře.

HC BANÍK SOKOLOV - HC METEOR TŘEMOŠNÁ 4:5 (0:2, 2:3, 2:0)

Marek Brzobohatý: K dnešnímu utkání devátých tříd přijel soupeř z Třemošné, se kterou nemáme dobrou bilance. Bohužel se to potvrdilo v zápase a soupeři vycházelo všechno. Dostal se do vedení, kluci byli nervózní, hledali chybu u rozhodčích, a tak v polovině zápasu byl stav 0:5 pro soupeře. Od té doby se vše zvedlo a začalo dotahování výsledku. Když ve 46. min., kluci dali branku na 4:5 a každý věřil, že už zápas vyrovnáme. Jenže došli už síly a vyrovnávací branku kluci už nezvládli. Škoda první půlky zápasu, kdy neodvedli dostatečné soustředěný výkon.

U14

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 10:4

Góly a asistence: Berger (Pochyba), Berger (Fiala, Kuplent), Pochyba (Fiala), Pochyba, Berger (Pochyba), Fiala (Szabó), Fiala, Pochyba, Lalik (Szabó), Pochyba

Sestava: Fojtík — Božek, Fiala, Skála, Szabó — Gössl, Lalik, Vican, Dubaj, Pochyba, Dvořák, Brychta, Rosenkranz, Kuplent, Rohm, Berger

Zuzana Klejna Radostová: Hned v začátku zápasu přišlo zaváhání po neodpískaném přerušení hry a vstřeleném gólu do naší branky, rozhodčí gól neuznali, z důvodu špatného předchozího rozhodnutí. Zbytek zápasu jsme po většinu času kontrolovali my, i když se nám soupeř v jeden moment, díky dvěma individuálním chybám, na skóre přiblížil. Musím zmínit soupeřova gólmana, pokaždé, když jsme se střetli podal výborný výkon a nebýt jeho výkonu, výsledek by vypadal ještě úplně jinak.

U12

PIRÁTI CHOMUTOV – HC BANÍK SOKOLOV 8:2

Góly a asistence: Mrkvanová (Bakura, Červenka), Dvořák

Sestava: Werner (Vlach) — Krása, Martin, Katriňák, Červenka — Hendrych, Dvořák, Bakura, Bartůňková, Jakubka, Mrkvanová

Richard Gregor: Zranění, nemoci zapříčinily, že na sobotní zápas do Chomutova vyjma gólmanů odjelo pouze 10 hráčů. Přesto nebo právě proto, to vyžadovalo od každého hráče (4 z nich byli roč. 2013) hrát na maximální výkon. Baníkovci odehráli hodně vyrovnané utkání. Propadli jsme však v proměňování šancí, kterých jsme si vytvořili po celý zápas víc, než soupeř. Slabinou na celkovém obrazu naší hry, a nejen v tomto zápase, byla mnohdy neochota o větší spolupráci, řešíme to z mého pohledu, silně individuálně. Přitom prostoru na nahrávky na dobře najeté spoluhráče bývá zápasech dostatek.

U11

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV 5:5 (1:0, 1:2, 3:3)

Góly a asistence: Bílek, Zachar, Radaušer (Muráň), Muráň (Bílek, Radaušer), Jurčík (Eger)

Sestava: Dočkal (31. Benešovský) – Muráň, Radaušer, Bílek, Matějka, Zachar, Petrák, Eger, Jurčík, Drenka, Fořt

Petr Nekvinda: Tak jako tomu bylo v několika předešlých zápasech tak i dnes se nám nedařilo v koncovce. I přes naší velkou střeleckou převahu se soupeř ujal vedení o dvě branky. Nám se podařilo skórovat až ve druhé polovině utkání. Následně náš tým skóre i otočil, ale nakonec se soupeři podařilo srovnat půl minuty před závěrečnou sirénou.