1.1. 2017 | Klub | Jan Čech - Karlovarský deník
Vítězem 5. kola Einhell Tip ligy Miroslav Paprštein ml.

V pátém kole hokejové Einhell Tip ligy se odehrálo deset utkání a branek padlo celkem osmašedesát. Supertrefu uhodlo několik borců a do čela mezi tipujícími vyskočil Jiří Klasna, který má už dva správné tipy. Z deseti utkání jeden hráč získal sedmnáct bodů a stal se jasným vítězem kola. Tím nejlepším byl tentokrát Miroslav Paprštein mladší ze Sokolova. Dalších deset hráčů získalo po čtrnácti bodech a podělili se o další ceny pátého kola. O druhém v pořadí rozhodoval tentokrát los. Jak Jiří Holý, tak i Jiří Klasna uhádli Supertrefu. Příští týden výsledková listina Einhell Tip ligy nevychází z důvodu vánoční přestávky. Uzávěrka dalšího kola je ve středu 28. prosince a výsledky 6. kola vyjdou 4. ledna.

V pátém kole hokejové Einhell Tip ligy se odehrálo deset utkání a branek padlo celkem osmašedesát. Supertrefu uhodlo několik borců a do čela mezi tipujícími vyskočil Jiří Klasna, který má už dva správné tipy.

Z deseti utkání jeden hráč získal sedmnáct bodů a stal se jasným vítězem kola. Tím nejlepším byl tentokrát Miroslav Paprštein mladší ze Sokolova.

Dalších deset hráčů získalo po čtrnácti bodech a podělili se o další ceny pátého kola. O druhém v pořadí rozhodoval tentokrát los. Jak Jiří Holý, tak i Jiří Klasna uhádli Supertrefu.

Příští týden výsledková listina Einhell Tip ligy nevychází z důvodu vánoční přestávky. Uzávěrka dalšího kola je ve středu 28. prosince a výsledky 6. kola vyjdou 4. ledna.

Výsledky 5. kola

V šesti případech uspěly v pátém kole Tip ligy domácí celky. Ve čtyřech zápasech si připsali plný počet bodů hráči hostujících týmů.

10. MD Stadion Cheb – Klatovy 0:8 2

Supertrefa – V pátém kole viděli diváci celkem 68 branek.

Výherci 5. kola

Výherci ve čtvrtém až šestém kole si mohou vyzvednout ceny v lokálních redakcích Deníku od 4. ledna.