HC Stadion Cheb
Soupiska HC Stadion Cheb

Hykel (Přibík)

Šmejkal, Tomšovic, Brustmann, Florián, Bařina, Michálek, Škrlant

Šmajda, Varvařovský, Bubanec, Kubík, Kožík, Flaksa, Váňa, Sčislák, Salva, Petřík

Trenér:

Petr Neč

Trenéři:

Křešimír Schildhabel, Petr Polesný

Mladší žáci podlehli Chebu

Mladší žáci v pondělí 28.9. 2015 odehráli utkání v Chebu. Z tohoto utkání odešel jako vítěz soupeř, avšak hosté se neměli za co stydět.

V pondělí 28.9. 2015 jsme se od 09:30 utkali na ledě chebského stadionu s místním HC Stadion Cheb. Notně posílený tým chebských, který ale nebyl natolik výrazným týmem na ledě, nám uštědřil první porážku v letošní soutěžní sezóně. Rozdíl byl jen v produktivitě, neboť herně se nemá naše družstvo za co stydět a z ledu mohlo odejít se vztyčenou hlavou. Výsledek utkání není odrazem hry a všem hráčům, včetně obou brankářů kteří zasáhli do hry, děkuji za předvedený výkon. Osobně bych všem mladým začínajícím hráčům přál, aby jejich snaha nebyla dehonestována zásahy „vyšší moci“.

Příští utkání nás čeká ještě tento týden, v sobotu 3.10. 2015, kdy od 12:15 přivítáme na domácím ledě hráče z týmu HC Tachov / Mariánské Lázně „A“. Všechny příznivce sokolovského hokeje srdečně zvu na utkání Mladších žáků.