Robotka, Bradáček, Apatsidis, Šebíková, Bambuch, Špaček, Bespalchenko, Buk, Miška, Brabec, Stříbrný

Kovařík (Saleta)

Petrov J., Jílek, Černý, Zdeněk, Fečo M., Mašek, Bubeliny, Hadáček, Denk

Bohumír Sapoušek

Mladší dorost prohrál po samostatných nájezdech

V sobotu 3.10. 2015 zajížděl mladší dorost Baníku do Mělníka. I přesto, že soupeř dal v úvodu prvního dějství dvě slepené branky, dotáhli naši mladíci utkání až do samostatných nájezdů. V těch byl ale šťastnější Mělník.

Mladší dorost dokázal bodovat i v pátém utkání ze šesti odehraných kol. V Mělníku musel náš tým dotahovat dvoubrankové vedení domácích, kteří během sedmi sekund dokázali překonat našeho brankáře. Ještě v první třetině ujel v oslabení Petrov a snížil na 1:2. Hned na začátku prostřední části hry jsme inkasovali třetí branku, ale vzápětí Fečo využil chybné rozehrávky a bylo to opět o jeden gól - 2:3. Poté měl náš tým několik dobrých šancí, ale šťastnou brankou zvýšili mělničtí hráči vedení na 4:2. V čase 39:39 snížil na 3:4 Zdeněk. V úvodu poslední třetiny, po spolupráci s Petrovem, vyrovnal Jílek. Do konce utkání se i přes několik možností na obou stranách skóre nezměnilo a tak došlo na samostatné nájezdy. Za domácí se trefil Buk, z naší strany Černý, Zdeněk ani Petrov nedali. Druhý bod získal Mělník za výhru 5:4.