Brandejský, Doležal, Hodonský, Lukáš, Vávra, Černý, Gnusin, Limanovský, Koliš, Pavel

Milan Vrzal

Jiří Parkmann, Miroslav Hylas

Starší dorost bodoval na Kobře

Starší dorostenci vezou další body z Prahy

K utkání třetího kola odcestovali starší dorostenci Baníku na led pražské Kobry.

První třetina přinesla rychlý hokej, oba týmy však pozorně bránily a tak byl stav po dvaceti minutách 0:0.

V úvodu druhé třetiny byl vyloučen útočník Baníku Jaroslav Maloušek a po patnácti vteřinách k němu na trestnou lavici přisedl ještě jeho spoluhráč Denis Salnikov. Stopět vteřin dlouhou přesilovku pěti proti třem však domácí nedokázali využít. V probíhající 28. minutě vybojoval kotouč za brankou soupeře Petr Zeman, Jiří Hudečka posunul na Jaroslava Malouška a Baník šel do vedení. O minutu později ujel domácí obraně Denis Salnikov a v jasné střelecké pozici byl faulován. Následovalo trestné střílení, při kterém sám faulovaný hráč nezaváhal – 0:2. Další branky padly v 38. minutě. Nejdříve opět Denis Salnikov zvýšil na 0:3 po přihrávce Jaroslava Malouška, za domácí vzápětí zkorigoval na 1:3 Jakub Koliš.

V závěrečné třetině narůstal tlak domácích ve snaze otočit nepříznivý výsledek. Baník však dobře bránil a v jeho brance stál spolehlivý Jan Špírek. Když byl v čase 58:29 za zdržování hry vyloučen Daniil Petrov, domácí odvolali brankáře a zkusili přesilovku v šesti proti čtyřem. Kotouč však získal obránce Baníku Petr Štaif, přes celé hřiště trefil prázdnou branku a uzavřel tak skóre zápasu na 1:4.

Starší dorost podal výborný výkon proti dalšímu kvalitnímu soupeři a přivezl z Prahy tři body.