Kratochvíl, Molčák, Macháček "C", Černý, Puml, Bednár "A", Janeček, Kadlec, Novotný

Kyndl

Junioři vybojovali výhru na domácím ledě s PZ Kladno

Potřebné body si připsal tým juniorů v nedělním utkání proti týmu z Kladna.

První branku utkání jsme viděli hned v úvodu, když se před koncem přesilové hry prosadil Jakub Truhlář po asistenci Marka Pastyříka. Další branku domácích si připisuje Matěj Kurfürst a první třetina končí za příznivého stavu pro Baník 2:0.

Ve druhé třetině jsme viděli na každé straně po gólu. Na straně domácích se po přihrávce Michala Suse trefil Miroslav Jirušek a na straně hostí překonal Grančarova v domácí bráně František Pliml. 3:1.

V posledním dějství jsme si stále drželi dvoubrankový odstup. V čase 52:23 bratrská souhra přinesla pojištění v podobě čtvrté branky. Jakub Novák se zapisuje do listiny coby nahrávač a Milan Novák jako střelec branky. 4:1. Soupeř však nevzdával boj a ještě nám několikrát do konce třetí třetiny zatopil. V čase 57:30 kapitán hostů Jakub Bednár ještě utkání dramatizuje a snižuje na 4:2. Naštěstí už časomíra odkrajovala malý kousek od konce třetiny a tak soupeři již nezbývalo tolik času na velké drama. Filip Grančarov si svou svatyni pohlídal, za svá záda již víc střel nepustil a tak se junioři po delší době dočkali vítězství a vybojovali tolik potřebné body do tabulky ligy juniorů.

Další utkání hrají junioři v pátek 15.1.2016 v Letňanech, na domácím ledě je můžeme vidět v neděli 17.1.2016, kdy na náš led zavítá rival z Klášterce.