Farmáři Trstěnice - HC Baník Sokolov B 3:4 po SN (2:1, 0:2, 1:0 - 0:1)
Branky: 2:17 Večeřa (Bubenščikov), 7:25 Bubenščikov (Večeřa, Sádlo), 58:04 Bubenščikov (Večeřa) - 10:42 Salajka (Hauzr), 20:13 J. Veverka,  31:52 Hudák (Pastier), rozhodující nájezd Prachař

Rozhodčí: Holý - Baxa, Duršpek, Vyloučení: 12:8 navíc Škornička (Trstěnice) 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku.

Sestava: Frček – Lisý, Koco, Prachař, Veverka, Bodnár, Pastier – Hudák, Hafijanič, Říha (C), Hauzr, Pfister, M. Fečo, Šneberk, Salajka.

Hodnocení utkání trenérem Říhou: Soupeře jsme úplně všichni podcenili a po 1.tretine jsme prohrávali 2:1. Přizpůsobili jsme se jejich tempu a i když ve druhé třetině v naší třetině nebyla pomalu ani rýha na ledě, tak jsme se neprosadili. Hra byla téměř furt úplně rozkouskovaná kvůli častým vylučováním a debatami s rozhodčími. Skóre se nám nakonec podařilo otočit na 2:3, ale chyba v závěru nás stála bod navíc. V nájezdu byl úspěšný David Prachař a tak jsme si odvezli dva body. Do příštího zápasu s Nejdkem máme hodně co zlepšovat.

Další utkání sehraje B tým v sobotu od 11:30 hodin proti celku HC Rebel Město Nejdek, kde podobně jako v Trstěnicích hraje plno exsokolovských hráčů (např. Jakubal, Gombár, Záhora, Majer atd.).