28.7. 2018 | Mládež | Tomáš Bouda
Baník uspořádal příměstský tábor

V letošním roce přišel Baník s další novinkou. Uspořádal příměstský tábor.

HC Baník Sokolov koncem července uspořádal příměstský tábor, kterého se zúčastnilo 14 dětí, což je velmi solidní počet, vzhledem k tomu, že se jedná o novinku a k uspořádání táboru se Baník rozhodl tzv. na poslední chvíli.

Klub mladým hokejistům poskytnul celodenní program, kdy se hráči v dopoledních hodinách věnovali hrám a také hernímu tréninku na ledě. Díky velmi teplému počasí pak hráči trávili odpoledne na koupališti Michal a jeden den byl proložen cyklovýletem do Lokte. Každodenní účast a nadšení malých hokejistů nás ujistilo o tom, že myšlenka uspořádání příměstského táboru byla správná. Kluky program zaujal, hráči se bavili a o to jde především. A to nejen v prázdninových měsících.

Již nyní víme, že i příští rok budeme chtít na ten letošní navázat a z příměstského táboru udělat tradici. Zároveň klub uvažuje o podobném jednodenním projektu i během hlavní hokejové sezony. Věříme, že minimálně dvakrát během sezony se tento den povede uspořádat.

Kempem začala příprava na ledě i pro naši mládež. Od pondělí jdou na led junioři a dorost, ve středu pak zahájí přípravu mladší a starší žáci.