SK Kadaň - HC Baník Sokolov 5:8

Branky: Holejšovský 5, Eismann, Horvátová, Špiler

Asistence: Eismann, Knap, Pašek, Sobotka A.,

Hodnocení trenéra:

Po dvě třetiny se hosté prali především s domácím brankářem, který předváděl skvělý výkon a i když měli sokolovští výraznou převahu, bojovali s koncovkou. Oproti tomu hosté skórovali prakticky z každé větší příležitosti a do třetí třetiny se tak nastupovalo za skóre 3:1 pro domácí. V závěrečném dějství naštěstí hosté konečně našli recept na kadaňského brankáře a celkem sedmi přesnými zásahy jednoznačně vývoj utkání otočili.

Obrana: Knap, Simet, Mlejnek, Bachar, Pašek, Pavlík

Útok: Holejšovský, Sobotka A. , Eismann, Petrák, Horvátová, Sobotka R., Ott, Špiler, Telin

MLADŠÍ ŽÁCI

Sobota 10.11.2018

SK Kadaň - HC Baník Sokolov tým č.1 - 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)

Branky: Křivka (Dobřemysl, Bauer), Dulovec (Bauer), Botoš (Dobřemysl)
Sestava: Novák-Botoš, Skála, Dobřemysl, Křivka, Dulovec, Bavor, Bauer, Šenkýř, Kohout, Horváth A.

Na ledě velmi silného týmu z Kadaně, jsme v první a druhé třetině předváděli výborný kolektivní bojovný výkon. Se soupeřem jsme hráli víc než vyrovnané utkání, které se muselo líbit všem divákům na zimním stadiónu. Bohužel nám nevyšel vstup do třetí třetiny a hned v první minutě jsme inkasovali gól. Našim hráčům postupně docházely síly a po dalších dvou brankách soupeře, jsme v poslední minutě už pouze snížili na konečný výsledek 5:3. Přesto všichni hráči zaslouží za předvedený výkon velkou pochvalu.

Neděle 11.11.2018

HC Rebel Nejdek - HC Baník Sokolov tým č.2 - 12:2 (4:1, 3:1, 5:0)

Branky: Sztolarik (Šedivec, Nešvera), Ticháčková (Sztolarik)

Sestava: Čurlin-Herout, Ticháčková, Hotárek, Nešvera, Horvát S., Šedivec, Juříček, Palouš, Sztolarik, Makaj

Hodnocení tenéra:

V tomto utkání náš předvedený výkon bohužel nestačil na lepší výsledek. V utkání domácí tým jasně dominoval a zaslouženě zvítězil. Naše hra postrádala naprosto vše, co je potřeba k tomu, aby jsme uhráli lepší výsledek. Utkání se hodnotí velmi těžko, musíme na zápas rychle zapomenout, v tréninku musíme pracovat dále naplno a věřím, že se naše hra zlepší a budeme výsledkově úspěšnější.

4. TŘÍDA

V neděli 4.11. Jsme sehráli dalši miniturnaj 4.trid tentokrat v Nejdku, za účasti domácích, nás a Chebu, kluci si zahráli s chuti. Nejake góly k tomu přidali.