13.1. 2019 | A-tým | Redakce
Ohlasy: Petr Přindiš  a Josef Stříbrný

Ohlasy: Petr Přindiš a Josef Stříbrný

Utkání v Letňanech hodnotí Petr Přindiš a střelec dvou gólů Josef Stříbrný.

Jak byste zhodnotili dnešní utkání ze svého pohledu?

Petr Přindiš:
Dnes jsme měli jasný cíl získat 3 body, to se nám povedlo, takže jsme spokojeni. První třetinu jsme nepustili soupeře, dá se říct k ničemu. Ve druhé třetině jsme měli slabší chvíli, asi jsme si mysleli, že to půjde samo. Bylo tam málo důrazu do brány a nebyli jsme úspěšní v koncovce, což byl asi největší problém. Třetí třetinu už jsme byli zase Baníček, jak ho chceme všichni vidět, dali jsme rychlý gól hned na začátku a pak jsme už jen navyšovali náskok. Díky všem fans za to, že dorazili!

Josef Stříbrný: Dnešní utkání jsme začali skvěle, jelikož jsme dali v 1. minutě gól. Ale od té doby nám to tam nechtělo spadnout. Říkali jsme si o třetině, že Letňany můžou dát jeden gól a pak bránit, což se také stalo a druhou třetinu jsme se střelecky trápili. Třetí třetinu jsme opět začali rychlým gólem, přidali další dva a zápas si pohlídali.

Jak je těžké po Vánocích se dostat zpět do zápasového tempa sobota - středa - sobota?

Petr Přindiš: Musím říct, že vánoční pauzy asi nikdo z kluků moc nemusí, držet se v zápasovém tempu nám určitě vyhovuje víc, ale na druhou stranu, hrajeme to nějaký pátek a vždy víme, že o Vánocích přijde dřina. Ta mě osobně moc nevadí. Vadí mi hlavně ty rozestupy mezi zápasy a k tomu ještě rozlosování soutěže, takže za nějaký 3 týdny během Vánoc a po nich odehrajme těch zápasů fakt málo.

Josef Stříbrný: Jak už tu říkal Patrik Michálek minulý týden, hodně jsme o svátcích trénovali, tím pádem jsme z toho až tak moc nevypadli. Samozřejmě, že zápas je něco jiného než trénink, ale myslím, že jsme to zvládli docela dobře. Teď jsme hráli 2x za sebou jen v sobotu, takže jsme pondělí a úterý měli tréninky trochu těžší, ale na zápas to nemělo žádný dopad.