17.3. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
3. semifinále je tady!

Série pokračuje zápasem v Sokolově

Baník je jedno vítězství od postupu do finále 2. ligy skupin Sever/Střed. Po přestřelce v prvním zápase, kdy Sokolov vyhrál 9:5, zvítězil Baník i ve druhém semifinále, tentokrát však až po nájezdech.

Zatímco v prvním zápase vedl Baník po celý zápas, v Mostě museli baníkovci stahovat dvougólové manko. Nakonec však dokázal Sokolov, i za mohutné podpory svých fanoušků, vyrovnat a rozhodnout tak musely až nájezdy. V nich David Fečo ani jednou neinkasoval, a protože Lubomír Kovařík svůj nájezd proměnil, domů si Sokolov odvážel vedení v sérii 2:0.

Toto vedení však nemusí znamenat vůbec nic. Most již několikrát ukázal, že se nevzdává za žádných okolností, a i třetí zápas bude nesmírně těžký. Na Baník znovu čeká silný, zkušený protivník, který trestá každou chybu. A proto potřebujeme na stadionu každého z vás.

Přijďte fandit Baníku. Semifinálový zápas mezi HC Baník Sokolov – Mostečtí Lvi se hraje v neděli 17.3. od 17:30 hodin.