14.3. 2024 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Dorost zachránil soutěž. Junioři ztratili šanci na postup. Kategorie U15 a U14 sázely góly jako na másle.

JUNIOŘI

HC TYGŘI KLÁŠTEREC N. OHŘÍ – HC BANÍK SOKOLOV 2:8 (0:3, 2:2, 0:3)

Góly a asistence: Rybár (Holejšovský), Rybár (Ondráš, Holejšovský), Galla (Král, Pašek), Zich (Galla), Skuhravý (Bachar, Hynek), Hynek, Holejšovský (Ondráš), Skuhravý (Teuchert, Hynek)

Sestava: Král D. (Kříž) - Bachar, Halberštát Jan, Krejbich, Pašek "A", Příplata, Holejšovský, Hynek - Galla "C", Ondráš, Salva, Král, Křemen, Zich, Teuchert, Šuma, Skuhravý, Rybár

FOTO ZDE

HC BANÍK SOKOLOV – MOSTEČTÍ LVI 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)

Góly a asistence: Hynek (Bachar, Galla), Příplata (Holejšovský), Teuchert (Hynek), Křemen (Teuchert, Příplata)

Petr Holejšovský: Jsme moc rádi, že se nám podařilo obě utkání zvládnout i když šance na postup jsou už nulové. Chceme ve zbytku sezóny uhrát maximální počet bodů a se ctí dohrát tuto nadstavbu.

DOROST

HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ – HC BANÍK SOKOLOV 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)

Sestava: Novák (Čurlin) - Naď, Bečka, Hudský, Smatana, Hranáč, Iuzeev - Sztolarik "A", Vykoupil "A", Skála "C", Kratejl, Dulovec, Mičík, Roštejnský, Kukla, Hirth

HC BANÍK SOKOLOV – IHK KRÁLOVÉ PÍSEK 3:4PP (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)

Góly a asistence: Naď (Roštejnský), Hranáč (Roštejnský), Dulovec (Mičík)

Sestava: Novák (Čurlin) - Naď, Fišer, Bečka, Hudský, Smatana, Hranáč - Sztolarik "A", Skála "C", Kratejl, Dulovec, Mičík, Roštejnský, Vykoupil "A", Beran T., Mičík

Petr Neč: Poslední letošní zápasy pro nás byly zcela symbolické a připomínaly průběh celé sezóny. V pátek jsme se v Karlových Varech prezentovali naprosto hrůzostrašným výkonem, nehodným účasti v dorostenecké lize a po zásluze jsme z Varů odjížděli jako zpráskaní psi.

Dva dny nato jsme v posledním soutěžním utkání přivítali Písek a od začátku jsme byli lepším týmem. Soupeř dokázal těžit jen z našich chyb. I to je ale pro nás letos typické. Ještě minutu před koncem jsme vedli o jeden gól, ovšem hosté nakonec srovnali a zápas otočili v prodloužení.

Důležité je, že první liga dorostu v Sokolově zůstává i příští rok, a to na základě svazového rozhodnutí o rozšíření soutěží. Pro mě osobně je ale toto rozhodnutí trochu hořkosladké, neboť bych byl radši, kdybychom si účast v lize vybojovali sportovní cestou. Doufám ale, že tato facka současné hráče, kteří budou v dorostencké kategorii nastupovat i příští rok, včas probere.

U15

HC TACHOV - HC BANÍK SOKOLOV 3:19 (1:9, 2:4, 0:6)

Sestava: Mitev (Hengerič) – Iuzeev, Švejda, Péc, Haak, Resanzew, Gregor – Hirth, Kursa, Lexa, Lucovič, Bubenščikov, Kukla, Hrůza

Marek Brzobohatý: K dnešnímu utkání devátých tříd odjížděli Baníkovci do Mariánských Lázní proti soupeři z Tachova. Zápas měli kluci po celou dobu utkání ve své režii a soupeři nedovolili skoro nic. Zpestřením byla změna hokejových pozic pro všechny hráče v utkání.

U14

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HC BANÍK SOKOLOV 5:13

Góly a asistence: Vlach (Lalik), Pochyba, Szabó (Vlach), Rosenkranz (Skála), Dvořák, Pochyba, Lalik (Rosenkranz), Vlach (Pochyba), Pochyba (Berger), Rohm, Fiala (Berger), Brychta (Pochyba), Vlach

Sestava: Heichl — Božek, Fiala, Skála, Szabó — Vlach, Dvořák, Gössl, Lalik, Pochyba, Dvořák, Brychta, Rosenkranz, Kuplent, Rohm, Berger

Zuzana Klejna Radostová: V zápase jsme sice inkasovali gól jako první, ale nenechali jsme se tím zaskočit a brzy utkání otočili v náš prospěch a celkem s přehledem jsme kontrolovali zbytek hry. Neproměnili jsme několik jasných šancí, ale i tak nám to stačilo.

HC BANÍK SOKOLOV – HC REBEL MĚSTO NEJDEK 19:4

Góly a asistence: Dvořák (Szabó), Dvořák, Szabó (Rosenkranz), Rosenkranz (Kuplent), Szabó (Dvořák), Dvořák (Rosenkranz), Szabó (Pochyba), Pochyba (Fiala), Szabó (Lalik), Berger (Fiala), Berger (Fiala), Pochyba, Berger, Szabó (Dvořák), Berger, Skála, Berger (Kuplent), Kuplent (Skála, Vlach), Rosenkranz (Dvořák)

Sestava: Heichl (Werner) — Božek, Fiala, Szabó, Skála — Dvořák, Berger, Gössl, Dvořák, Lalik, Vican, Dubaj, Pochyba, Vlach, Rosenkranz, Kuplent, Rohm

Zuzana Klejna Radostová: Opět jsme hned na začátku zápasu inkasovali gól díky našemu nedůraznému vstupu do utkání. Ale už za chvíli jsme na to odpověděli a pak opět utkání kontrolovali bez problémů. Myslím, že jsme měli proměnit podstatně více šanci. Gólů jsme sice dali dost, ale naše úspěšnost střelby není zdaleka podle představ. Každopádně to bylo poslední soutěžní utkání této sezóny a kluci si zápas užili a dovedli ho do vítězného konce. Myslím, že je znatelný i posun, kdy jsme na začátku sezóny se všemi týmy v prvním kole prohráli a jen s Nejdkem remizovali s odřenýma ušima. A dnes se stejným týmem hrajeme s přehledem.

U12

HC BANÍK SOKOLOV – HC LITVÍNOV 8:12

Góly a asistence: Bakura (Muráň), Dvořák, Katriňák (Krása), Dvořák, Jakubka (Kurča), Gregor, Krása (Berka), Krása (Bartůňková)

Sestava: Fojtík (Vlach) — Kurča, Krása, Katriňák, Martin — Bartůňková, Karas, Teplý, Dvořák, Bakura, Berka, Křeček, Gregor, Muráň, Jakubka, Mrkvanová

Zuzana Klejna Radostová: Do zápasu jsme nevstoupili na plno. Náš herní projev byl velmi slabý. Hráči, kteří standardně podávají slušný výkon měli dnes velké výkyvy. Ve druhé půlce zápasu jsme se zlepšili a začali být konkurenceschopni soupeři, díky tomu výsledek nevypadá tak špatně. Ale rozhodně jsme odehráli lepší utkání i přes to, ze skóre bylo třeba horší.