18.3. 2024 | Mládež | Šimon Mlejnek
Junioři na závěr porazili neporaženého a Litoměřice

I když už byli junioři v posledním hracím víkendu i bez teoretické šance na postup, tak zaznamenali šestibodový zisk. V pátek si pohlídali těsné vítězství v Litoměřicích a v neděli porazili v posledním kole nadstavby dosud neporaženou Hvězdu Praha, která si zajistila už dříve postup do Ligy juniorů.

HC Stadion Litoměřice 3:4 HC Baník Sokolov
Sestava: Král, (Kříž) - Pašek, Holejšovský, Bachar, Hynek, Krejbich, Příplata, Mlejnek - Král, Galla, Šuma, Rybár, Ondráš, Sobotka, Křemen, Kvasňovský, Teuchert, Skuhravý, Petrák, Kožík
Góly a asistence:
  • 00:06 Barva (Vozár)
  • 05:30 Ondráš (Rybár, Sobotka A.)
  • 09:15 Teuchert (Příplata)
  • 21:18 Hladík (Vozár, Barva) - 5/4
  • 26:21 Křemen (Teuchert, Kvasňovský)
  • 34:18 Hnízdil (Pohořelý) - 5/4
  • 39:23 Galla (Král, Krejbich)
Statistiky: Rozhodčí: Michal Danylec - Karel Kýček, Jakub Vojtěch Pátek
                  Tresty: 5:4
                  Vyloučení -2 min.: 5:4
                  Počet diváků: 50
Ohlas trenéra Petra Holejšovského k utkání: ,,Zápas musíme hodnotit jen a jen pozitivně, kluci předvedli velmi kvalitní výkon a jsme rádi, že se nám podařilo domácím vrátit vysokou porážku ze vzájemného utkání v Sokolově. Do utkání jsme měli sice katastrofální vstup, kdy jsme po šesti vteřinách prohrávali 1:0, ale ve zbytku utkání jsme předváděli hru, kterou jsme se chtěli prezentovat v celé sezóně. Jsme moc rádi za tři body a v posledním zápase sezóny budeme chtít opět naplno bodovat a rozloučit se se sezónou vítězstvím. Čeká nás dosud v nadstavbě neporažený tým HC Hvězda Praha, ale pevně věřím, že utkání zvládneme a nebude v této fázi soutěže tým, který bychom neporazili."

HC Baník Sokolov 6:2 HC Hvězda Praha
Góly a asistence:
  • 09:52 Král (Galla, Hynek)
  • 19:44 Ondráš (Sobotka A.)
  • 24:07 Holejšovský - 5/4
  • 34:37 Beňo (Jaroš, Frank) - 5/3
  • 37:45 Král (Holejšovský, Šuma) - 5/4
  • 39:59 Pašek (Král, Petrák)
  • 47:02 Král (Šuma, Galla)
  • 52:17 Frank (Hulej, Srb) - 5/3
Statistiky: Rozhodčí: Matyáš Pastier - Samuel Ondrejka, Tomáš Jelen
                  Tresty: 11:9
                  Vyloučení -2 min.: 9:8, 5 min.: 1:1, do konce utkání (OK): 1:1
                 Mimořádné tresty: Ondřej Kvasňovský(SOK) 5+OK-Bitka, Jakub Václavek(HVE) 2+5+OK-Bitka
                 Počet diváků: 57
Ohlas trenéra Petra Holejšovského k utkání: ,,Skvělý výkon, skvělá hra a zejména skvělý výsledek. Dnes jsme předvedli jednoznačně nejlepší výkon v sezóně. V zápase jsme byli jasně lepším týmem a po zásluze porazili tým, který bude v příští sezóně hrát Ligu juniorů. Náš cíl byl postup do této soutěže, bohužel jsme to nezvládli, ale určitě máme do příští sezóny na co navázat. A pokud budeme předvádět výkony z posledních čtyř zápasů a zlepšíme koncovku, která nás letos velmi trápila, můžeme a věřím, že budeme opět patřit mezi týmy, které se porvou o postup. Liga juniorů a postup do ní, musí být jednoznačně cílem i v příští sezóně."