22.3. 2024 | Mládež | Šimon Mlejnek
V Sokolově se o víkendu uskuteční dvoudenní turnaj pro šesté třídy

V Sokolově se uskuteční další mládežnický turnaj, který ponese název Falko Cup. Tentokrát rovnou dvoudenní a multisportovní. Na turnaj přijede hned pět soupeřů.

Další mládežnický turnaj v této sezoně na Zimním stadionu v Sokolově se pořádá tento víkend a jak už se tento ročník stalo zvykem, znovu ponese jméno po našem maskotovi Falkovi. Poprvé však bude, turnaj pořádaný pro mladší žáky, dvoudenní a bude také multisportovní. To znamená, že všech šest týmů se utká každý s každým nejen v ledním hokeji, ale i v basketbalu a fotbalu. Herní čas je pro hokej dvakrát dvacet pět minut hrubého času. U ostatních sportů je to jednou dvacet minut hrubého času. Na ledě se každá polovina počítá jako samostatný zápas. Za výhru v jakémkoliv sportu získává vítěz do tabulky tři body. Pokud nastane na konci utkání remízový stav, oba celky zapisují po jednom bodu.

Na Falko Cup přijede hned pět soupeřů, k nimž se samozřejmě jako pořadatel turnaje přidává Baník. Pozvání přijala Energie z Karlových Varů, Stadion Litoměřice, Junior Mělník, litvínovská Verva a také Škoda Plzeň. O dostatečnou kvalitu a konkurenci tudíž nebude nouze.

V sobotu vše v deset hodin vykopne soubojem na ledě právě domácí Baník s Karlovými Vary. Na multisportovním hřišti zahájí fotbalovo-basketbalový turnaj Litvínov s Litoměřicemi. Kompletní rozpis naleznete na mládežnickém instagramu.