24.3. 2024 | Mládež | Šimon Mlejnek
Pátá třída odehrála v Písku další turnaj CCM ligy

V rámci CCM ligy odehrála naše pátá třída další turnaj. Tentokrát v Písku narazili páťáci kromě domácích Králů také na suverénní Pilsen Wolves. Po prohře s neporaženým plzeňským celkem Baníkovci dokázali porazit písecké hokejisty 8:5.

Na další turnaj tří v rámci CCM ligy, kterou hraje dvacet čtyři nejlepších týmů v kategorii pátých tříd, vyrazili sokolovské naděje do Písku. Neporažení Pilsen Wolves byli prvním ze dvou soupeřů na tomto turnaji a opět ukázali svou kvalitu. Suverénně si totiž počínali i tentokrát a Baník porazili poměrem 15:3. ,,S Wolves jsme již tradičně neudrželi krok, i když se nikomu nedala upřít snaha. Ovšem porážce 3:15 se nezabránilo,” komentoval utkání trenér páté třída Petr Nekvinda.

Druhým týmem, který stál našim mladíkům v cestě, byli domácí Králové z Písku. I díky skvělému úvodu pátá třída vedla ve druhé třetině už o šest branek. Po krátkém vypadnutí z tempa si přece jenom výhru Baníkovci už utéct nenechali. ,,S Pískem jsme od začátku byli mnohem lepší a vedli jsme již 6:0. Ve druhé třetině nás Písek po malém výpadku přehrával, ale nakonec jsme tahali za delší konec a zvítězili 8:5,” řekl k zápasu trenér Petr Nekvinda.

Sestava: Dočkal, Benešovský – Eger, Kurča, Bartůňková, Radaušer, Bakura, Maurer, Holý, Bílek, Svoboda, Yakouben, Zachar, Mrkvanová