PPPPPP
PSNPPPP
Rozhodčí: Jakub Valenta - Bc. Michal Rubáš, Martin Tvrdík, tresty: 6:6
Vyloučení - 2 min.: 6:6
  • 03:10 Trübenecker (Bačák, Petráš)
  • 07:30 Čejka (Račanský, Trapl)
  • 13:32 Procházka (Polák)
  • 32:08 Gombár (Sláma)
  • 38:09 Rulík (Říha)
Klášterec n/O - Děčín 3:2 SN
Řisuty - Vrchlabí 5:6
Trutnov - Klatovy 5:3
Jablonec - Kobra Praha 2:1 PP

Trenéři:

J.Parkmann, M. Diblík
Soupiska HC Draci Bílina

Mouček (Lisý)

Moravec, Christoffersen, Fučik "A", Brettschnaider, Fryč, Polák

Böhm "C", Procházka, Pokorný, Petráš, Trübenecker, Bačák, Jirkovský, Kopřiva

Trenér:

M. Kanis

Domácí ochozy viděly výhru nad Bílinou

Další kolo 2. hokejové ligy nabídlo utkání předposlední Bíliny a posledního Baníku.
33.kolo 2. hokejové ligy nám přineslo utkání mezi HC Baník Sokolov a HC Draci Bílina. Bílina je v tabulce před námi, ale propastný náskok nám nedovolí jí bodově předehnat.

Baníkovci vstoupili do utkání s odhodláním protrhnout sérii porážek a podle toho vypadal i úvod zápasu. Bohužel Bílina dostala výhodu přesilové hry a tu využil po pěkné přesilovkové souhře Jan TRÜBENECKER – 0:1! Výhodu přesilové hry 5 na 3 měli Baníkovci vzápetí, ale tu nevyužili, ale při hře 5 na 5 skóroval Michael Čejka a srovnal tím stav na 1:1 Hra nabrala na obrátkách, ale bohužel byla kouskována ofsajdy či zakázaným uvolněním. Bílínský Jakub Procházka předvedl skvělou individuální akci a poté střelou z mezikruží propálil Feča 1:2. Tento stav vydržel do konce první třetiny.

Druhé dějství začalo a hned po úvodním buly musel zasahovat David Fečo, který byl úspěšný a stav se neměnil. Na druhé straně Martin Gombár skvěle zpracoval puk na modré čáře, následně se puk dostal až k Romanovi Kašparovi a toho vychytal skvělý Václav Mouček. Diváci byli svědky i drobné šarvátky za domácí brankou, kterou ale rozhodčí rychle ukončili. Čejka potrápil svou střelou hostujícího brankáře, který jej však vychytal. Ale i David Fečo se vytáhl svým skvělým, dalo by se říci až akrobatickým zákrokem. Zápas se jevil jako zápas dvou brankářů. Bohužel k nevoli všech domácích osobní souboj dvou hráčů před Moučkem posoudil rozhodčí jako faul Michaela Čejky a Baník hrál v oslabení, ve kterém se však blýskl svou akcí Martin Trapl, ale pod tlakem svůj samostatný únik přesně nezakončil. Následně unikl Řezníček, ale i jeho šanci vychytal Mouček. Po skončení oslabení se zadařilo a překvapivé nahození Tomáše Slámy pomocí teče Martina Gombára končí kupodivu všech až za zády Moučka 2:2 Oslabení po vyloučení Ivana Říhy za podražení Sokolov úspěšně ubránil a dokonce Adam Rulík, ketrý dostal puk do jízdy a ve svém sólu nezaváhal a prostřelil bezmocného Moučka a otočil tak skóre ve prospěch domácích 3:2 .Druhou třetinu ovládl domácí celek v poměru 2:0 po brankách GombáraRulíka.

Třetí třetina začala v plné parádě. Plno akcí, plno střel, ale ani jeden celek nebyl úspěšný a tak se skóre nezměnilo. Bílina tlačila, ale Baník se úspěšně bránil. Při vylyoučení domácího hráče si vzali Draci oddechový čas, ale ani ten jim nepomohl. Nakonec se při hře 5 na 5 rozhodli hrát bez brankáře, ale o tuto výhodu je připravil jejich vlastní hráč když fauloval a tak šli Draci do 4. Před koncem třetiny ještě zahrozil Petr Račanský, ale toho vychytal hostující brankář a tím zápas vyhrál Baník poměrem 3:2 a připsal si zaslouženě tři body.

34. kolo nás zavede opět na sever Čech a to k Medvědům z Děčína. Utkání se hraje tuto sobotu 11.2. od 18 hodin.