Výsledky ligy: Mladší dorost
Základní část - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 6.9. 2014 | 11.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Baník Sokolov | 5:1 |
Ne 7.9. 2014 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | Piráti Chomutov C (Bílina) | 9:1 |
Ne 7.9. 2014 | -- | HC Děčín | HC Junior Mělník | 1:3 |
Ne 7.9. 2014 | -- | HC Kobra Praha | Sport Most | 1:5 |
Ne 7.9. 2014 | -- | HC Berounští medvědi o.s. | HC Příbram | 8:5 |
Ne 7.9. 2014 | -- | Meteor Třemošná | Piráti Chomutov B | 3:1 |
Základní část - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 14.9. 2014 | 12.30 | Piráti Chomutov C (Bílina) | HC Baník Sokolov | 3:7 |
Po 15.9. 2014 | 12.30 | Piráti Chomutov B | HC Stadion Litoměřice | 9:2 |
Po 15.9. 2014 | 12.30 | HC Příbram | Meteor Třemošná | 3:7 |
Po 15.9. 2014 | 12.30 | Sport Most | HC Berounští medvědi o.s. | 1:8 |
Po 15.9. 2014 | 12.30 | HC Junior Mělník | HC Kobra Praha | 2:0 |
Po 15.9. 2014 | 12.30 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Děčín | 5:1 |
Základní část - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 21.9. 2014 | 13.00 | HC Baník Sokolov | Piráti Chomutov B | 3:6 |
Po 22.9. 2014 | 13.00 | HC Děčín | Piráti Chomutov C (Bílina) | 7:5 |
Po 22.9. 2014 | 13.00 | HC Kobra Praha | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:3 |
Po 22.9. 2014 | 13.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Junior Mělník | 6:12 |
Po 22.9. 2014 | 13.00 | Meteor Třemošná | Sport Most | 15:1 |
Po 22.9. 2014 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Příbram | 5:0 KK |
Základní část - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 25.9. 2014 | 17.00 | HC Příbram | HC Baník Sokolov | 1:6 |
Čt 25.9. 2014 | 17.00 | Piráti Chomutov C (Bílina) | Piráti Chomutov B | 4:3 |
Čt 25.9. 2014 | 17.00 | Sport Most | HC Stadion Litoměřice | 1:8 |
Čt 25.9. 2014 | 17.00 | HC Junior Mělník | Meteor Třemošná | 1:5 |
Čt 25.9. 2014 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Berounští medvědi o.s. | 2:5 |
Čt 25.9. 2014 | 17.00 | HC Děčín | HC Kobra Praha | 2:7 |
Základní část - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 28.9. 2014 | 13.00 | HC Baník Sokolov | Sport Most | 8:1 |
Ne 28.9. 2014 | 13.00 | HC Kobra Praha | Piráti Chomutov C (Bílina) | 5:3 |
Ne 28.9. 2014 | 13.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Děčín | 4:2 |
Ne 28.9. 2014 | 13.00 | Meteor Třemošná | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:0 |
Ne 28.9. 2014 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Junior Mělník | 3:4 |
Ne 28.9. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov B | HC Příbram | 11:2 |
Základní část - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 4.10. 2014 | 11.00 | HC Junior Mělník | HC Baník Sokolov | 5:2 |
Ne 5.10. 2014 | -- | Piráti Chomutov C (Bílina) | HC Příbram | 6:3 |
Ne 5.10. 2014 | -- | Sport Most | Piráti Chomutov B | 1:7 |
Ne 5.10. 2014 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Litoměřice | 5:3 |
Ne 5.10. 2014 | -- | HC Děčín | Meteor Třemošná | 2:3 |
Ne 5.10. 2014 | -- | HC Kobra Praha | HC Berounští medvědi o.s. | 2:1 SN |
Základní část - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 12.10. 2014 | 13.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 0:6 |
Ne 12.10. 2014 | 13.00 | HC Berounští medvědi o.s. | Piráti Chomutov C (Bílina) | 3:2 SN |
Ne 12.10. 2014 | 13.00 | Meteor Třemošná | HC Kobra Praha | 6:3 |
Ne 12.10. 2014 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Děčín | 5:1 |
Ne 12.10. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov B | HC Junior Mělník | 1:2 SN |
Ne 12.10. 2014 | 13.00 | HC Příbram | Sport Most | 10:2 |
Základní část - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 18.10. 2014 | 14.30 | HC Děčín | HC Baník Sokolov | 7:2 |
So 18.10. 2014 | 14.30 | Piráti Chomutov C (Bílina) | Sport Most | 7:4 |
So 18.10. 2014 | 14.30 | HC Junior Mělník | HC Příbram | 13:0 |
So 18.10. 2014 | 14.30 | HC Slovan Ústí nad Labem | Piráti Chomutov B | 2:3 SN |
So 18.10. 2014 | 14.30 | HC Kobra Praha | HC Stadion Litoměřice | 4:5 SN |
So 18.10. 2014 | 14.30 | HC Berounští medvědi o.s. | Meteor Třemošná | 10:11 SN |
Základní část - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 26.10. 2014 | 13.00 | HC Baník Sokolov | HC Kobra Praha | 2:3 SN |
Ne 26.10. 2014 | 13.00 | Meteor Třemošná | Piráti Chomutov C (Bílina) | 4:0 |
Ne 26.10. 2014 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Berounští medvědi o.s. | 5:4 |
Ne 26.10. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov B | HC Děčín | 6:2 |
Ne 26.10. 2014 | 13.00 | HC Příbram | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:9 |
Ne 26.10. 2014 | 13.00 | Sport Most | HC Junior Mělník | 1:6 |
Základní část - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 28.10. 2014 | -- | Piráti Chomutov C (Bílina) | HC Junior Mělník | 3:8 |
Út 28.10. 2014 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | Sport Most | 5:0 |
Út 28.10. 2014 | -- | HC Děčín | HC Příbram | 7:0 |
Út 28.10. 2014 | -- | HC Kobra Praha | Piráti Chomutov B | 3:4 |
Út 28.10. 2014 | -- | Meteor Třemošná | HC Stadion Litoměřice | 4:5 |
Út 28.10. 2014 | 12.15 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Baník Sokolov | 2:6 |
Základní část - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 2.11. 2014 | 13.00 | HC Baník Sokolov | Meteor Třemošná | 1:4 |
Ne 2.11. 2014 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | Piráti Chomutov C (Bílina) | 4:6 |
Ne 2.11. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov B | HC Berounští medvědi o.s. | 9:4 |
Ne 2.11. 2014 | 13.00 | HC Příbram | HC Kobra Praha | 1:8 |
Ne 2.11. 2014 | 13.00 | Sport Most | HC Děčín | 1:8 |
Ne 2.11. 2014 | 13.00 | HC Junior Mělník | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:4 |
Základní část - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 6.11. 2014 | 15.00 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Litoměřice | 1:6 |
Ne 9.11. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov C (Bílina) | HC Slovan Ústí nad Labem | 7:3 |
Ne 9.11. 2014 | 13.00 | HC Junior Mělník | HC Děčín | 5:2 |
Ne 9.11. 2014 | 13.00 | Sport Most | HC Kobra Praha | 0:3 |
Ne 9.11. 2014 | 13.00 | HC Příbram | HC Berounští medvědi o.s. | 3:7 |
Ne 9.11. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov B | Meteor Třemošná | 2:4 |
Základní část - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 16.11. 2014 | 13.00 | HC Baník Sokolov | Piráti Chomutov C (Bílina) | 5:4 |
Ne 16.11. 2014 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | Piráti Chomutov B | 13:5 |
Ne 16.11. 2014 | 13.00 | Meteor Třemošná | HC Příbram | 5:2 |
Ne 16.11. 2014 | 13.00 | HC Berounští medvědi o.s. | Sport Most | 7:4 |
Ne 16.11. 2014 | 13.00 | HC Kobra Praha | HC Junior Mělník | 6:7 |
Ne 16.11. 2014 | 13.00 | HC Děčín | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:6 |
Základní část - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 17.11. 2014 | -- | Piráti Chomutov C (Bílina) | HC Děčín | 0:8 |
Po 17.11. 2014 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Kobra Praha | 5:4 SN |
Po 17.11. 2014 | -- | HC Junior Mělník | HC Berounští medvědi o.s. | 6:3 |
Po 17.11. 2014 | -- | Sport Most | Meteor Třemošná | 0:9 |
Po 17.11. 2014 | -- | HC Příbram | HC Stadion Litoměřice | 4:8 |
Po 17.11. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov B | HC Baník Sokolov | 3:6 |
Základní část - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 12.11. 2014 | 17.30 | HC Baník Sokolov | HC Příbram | 3:4 SN |
Ne 23.11. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov B | Piráti Chomutov C (Bílina) | 7:1 |
Ne 23.11. 2014 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | Sport Most | 9:1 |
Ne 23.11. 2014 | 13.00 | Meteor Třemošná | HC Junior Mělník | 4:2 |
Ne 23.11. 2014 | 13.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:2 |
Ne 23.11. 2014 | 13.00 | HC Kobra Praha | HC Děčín | 7:3 |
Základní část - 16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 30.11. 2014 | 14.30 | Sport Most | HC Baník Sokolov | 0:12 |
Ne 30.11. 2014 | 14.30 | Piráti Chomutov C (Bílina) | HC Kobra Praha | 3:7 |
Ne 30.11. 2014 | 14.30 | HC Děčín | HC Berounští medvědi o.s. | 5:6 |
Ne 30.11. 2014 | 14.30 | HC Slovan Ústí nad Labem | Meteor Třemošná | 3:4 SN |
Ne 30.11. 2014 | 14.30 | HC Junior Mělník | HC Stadion Litoměřice | 4:5 |
Ne 30.11. 2014 | 14.30 | HC Příbram | Piráti Chomutov B | 2:6 |
Základní část - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 6.12. 2014 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Junior Mělník | 0:6 |
Ne 7.12. 2014 | 13.00 | HC Příbram | Piráti Chomutov C (Bílina) | 8:1 |
Ne 7.12. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov B | Sport Most | 6:0 |
Ne 7.12. 2014 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Ústí nad Labem | 7:0 |
Ne 7.12. 2014 | 13.00 | Meteor Třemošná | HC Děčín | 10:1 |
Ne 7.12. 2014 | 13.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Kobra Praha | 1:4 |
Základní část - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 11.12. 2014 | -- | Piráti Chomutov C (Bílina) | HC Berounští medvědi o.s. | 1:6 |
Čt 11.12. 2014 | -- | HC Kobra Praha | Meteor Třemošná | 6:9 |
Čt 11.12. 2014 | -- | HC Děčín | HC Stadion Litoměřice | 0:9 |
Čt 11.12. 2014 | -- | HC Junior Mělník | Piráti Chomutov B | 12:4 |
Čt 11.12. 2014 | -- | Sport Most | HC Příbram | 8:7 SN |
Út 16.12. 2014 | 15.45 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 2:3 |
Základní část - 19. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 14.12. 2014 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Děčín | 0:1 |
Ne 14.12. 2014 | 13.00 | Sport Most | Piráti Chomutov C (Bílina) | 1:11 |
Ne 14.12. 2014 | 13.00 | HC Příbram | HC Junior Mělník | 2:3 |
Ne 14.12. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov B | HC Slovan Ústí nad Labem | 0:6 |
Ne 14.12. 2014 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Kobra Praha | 3:2 |
Ne 14.12. 2014 | 13.00 | Meteor Třemošná | HC Berounští medvědi o.s. | 6:1 |
Základní část - 20. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 18.12. 2014 | 17.00 | HC Kobra Praha | HC Baník Sokolov | 1:4 |
Ne 21.12. 2014 | 13.00 | Piráti Chomutov C (Bílina) | Meteor Třemošná | 5:9 |
Ne 21.12. 2014 | 13.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Stadion Litoměřice | 3:6 |
Ne 21.12. 2014 | 13.00 | HC Děčín | Piráti Chomutov B | 2:5 |
Ne 21.12. 2014 | 13.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Příbram | 12:2 |
Ne 21.12. 2014 | 13.00 | HC Junior Mělník | Sport Most | 13:0 |
Základní část - 21. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 4.1. 2015 | 13.00 | HC Baník Sokolov | HC Berounští medvědi o.s. | 5:3 |
Ne 4.1. 2015 | 13.00 | HC Junior Mělník | Piráti Chomutov C (Bílina) | 4:0 |
Ne 4.1. 2015 | 13.00 | Sport Most | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:11 |
Ne 4.1. 2015 | 13.00 | HC Příbram | HC Děčín | 2:7 |
Ne 4.1. 2015 | 13.00 | Piráti Chomutov B | HC Kobra Praha | 3:2 SN |
Ne 4.1. 2015 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | Meteor Třemošná | 1:6 |
Základní část - 22. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 10.1. 2015 | 12.45 | Meteor Třemošná | HC Baník Sokolov | 1:4 |
Ne 11.1. 2015 | -- | Piráti Chomutov C (Bílina) | HC Stadion Litoměřice | 0:6 |
Ne 11.1. 2015 | -- | HC Berounští medvědi o.s. | Piráti Chomutov B | 3:4 |
Ne 11.1. 2015 | -- | HC Kobra Praha | HC Příbram | 6:2 |
Ne 11.1. 2015 | -- | HC Děčín | Sport Most | 12:0 |
Ne 11.1. 2015 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Junior Mělník | 4:3 SN |
O postup - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 18.1. 2015 | -- | HC Junior Mělník | HC Baník Sokolov | 9:0 |
Ne 18.1. 2015 | -- | HC Stadion Litoměřice | Piráti Chomutov B | 10:1 |
Ne 18.1. 2015 | -- | Meteor Třemošná | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:4 |
O postup - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 29.1. 2015 | 15.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:7 |
Pá 30.1. 2015 | -- | Piráti Chomutov B | Meteor Třemošná | 2:12 |
Pá 30.1. 2015 | -- | HC Junior Mělník | HC Stadion Litoměřice | 5:4 SN |
O postup - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 1.2. 2015 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Baník Sokolov | 3:2 SN |
Ne 1.2. 2015 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | Piráti Chomutov B | 9:1 |
Ne 1.2. 2015 | -- | Meteor Třemošná | HC Junior Mělník | 4:2 |
O postup - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 8.2. 2015 | -- | HC Stadion Litoměřice | Meteor Třemošná | 3:4 |
Ne 8.2. 2015 | 13.00 | HC Baník Sokolov | Piráti Chomutov B | 3:1 |
Čt 19.2. 2015 | -- | HC Junior Mělník | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:1 |
O postup - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 14.2. 2015 | 11.45 | Meteor Třemošná | HC Baník Sokolov | 8:1 |
Ne 15.2. 2015 | 17.30 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Litoměřice | 5:2 |
Ne 15.2. 2015 | 17.30 | Piráti Chomutov B | HC Junior Mělník | 1:9 |
O postup - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 12.1. 2015 | 17.30 | Piráti Chomutov B | HC Stadion Litoměřice | 2:6 |
Ne 22.2. 2015 | 13.00 | HC Baník Sokolov | HC Junior Mělník | 1:6 |
Čt 5.3. 2015 | 17.30 | HC Slovan Ústí nad Labem | Meteor Třemošná | 3:1 |
O postup - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 26.2. 2015 | 16.45 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 8:1 |
Ne 1.3. 2015 | -- | Meteor Třemošná | Piráti Chomutov B | 14:1 |
Ne 1.3. 2015 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Junior Mělník | 5:8 |
O postup - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 8.3. 2015 | -- | HC Junior Mělník | Meteor Třemošná | 3:9 |
Ne 8.3. 2015 | -- | Piráti Chomutov B | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:2 |
Čt 12.3. 2015 | 15.00 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Litoměřice | 3:6 |
O postup - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 15.3. 2015 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Junior Mělník | 2:3 |
Ne 15.3. 2015 | -- | Meteor Třemošná | HC Stadion Litoměřice | 6:4 |
Ne 15.3. 2015 | 13.00 | Piráti Chomutov B | HC Baník Sokolov | 2:1 |
O postup - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 19.3. 2015 | 15.00 | HC Baník Sokolov | Meteor Třemošná | 0:4 |
Ne 22.3. 2015 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Ústí nad Labem | 7:5 |
Ne 22.3. 2015 | -- | HC Junior Mělník | Piráti Chomutov B | 10:4 |