Kubík (30.-60. Schmid)

Křešimír Schildhabel, Petr Polesný

Mladší žáci bodovali v Kadani

Mladší žáci dali v Kadani 10 gólů a vezou si zaslouženě plný počet bodů.

V neděli 25.10.2015 jsme se od 13:00 utkali na ledě kadaňského sportovního klubu s místními hokejisty mladších žáků. Místní družstvo nás sice převyšovalo vzrůstem hráčů, ale bojovnější na ledě byli bojovníci ze Sokolova. Hokej se hrál ve vysokém tempu hned od začátku. Dobře jsme si hlídali soupeřovy útočné řady a nenechávali jsme je dostat se do střeleckých postavení. Naše útoky byly mnohem nebezpečnější a především jsme se dostávali do předbrankových prostor, kde jsme se snažili puky dorážet za brankáře. Tento způsob se nám vyplatil a po dvou třetinách jsme vedli 7:1. Ve třetí třetině jsme trochu polevili a soupeř naši laxnost trestal. Naštěstí jsme na zásahy soupeře byli schopni odpovědět a náskok z prvních dvou třetin jsme přetavili ve výhru 10:5 z pohledu Baníku. Všem za výkon děkuji a doufám, že si jej přeneseme do dalšího utkání.

Příští utkání nás čeká ještě tento týden, ve středu 28.10.2015, kdy od 11:30 zajíždíme na led severočeského Chomutova. Všechny příznivce sokolovského hokeje srdečně zvu na utkání mladších žáků.