Beneš, Sedlák, Soukup, Šibra, Jícha

Helus, Erhart, Vondrák, Reitspes, Markov, Korelus, Šíma, Jakubec, Petrlík, Mužík

Martin Živný

Starší dorost i do třetice vítězný

Starší dorostenci odehráli utkání s týmem Meteor Třemošná. A tak jako s Kobrou si připsali všechny body, tak i na domácím ledě zvítězili a již potřetí berou plný počet bodů do tabulky.

Ve čtvrtém kole hostil Baník na svém ledě tým HC Meteor Třemošná. Soupeř od začátku předváděl nátlakovou hru, rozehrávku domácích napadal ve dvou hráčích. Baník ale dobře organizovanou defenzívou nepouštěl protivníka do vyložených šancí. Zápas byl plný tvrdých střetů, po jednom z mnoha dohrání musel odstoupit už v první třetině s poraněným ramenem útočník Baníku Jiří Halberštát.

První třetinu vyhrál Baník 1:0, když skóre otevřel v sedmnácté minutě Daniil Petrov.

O výsledku utkání rozhodla druhá třetina. Meteor v ní byl střelecky aktivnější, gólově se však prosadili pouze domácí útočníci. Vedení Baníku tak postupně navyšovali Denis Šetek, Daniil PetrovDenis Salnikov, všechny branky padaly po pěkných a rychlých kombinacích.

V poslední třetině už branka nepadla, utkání však mělo až do konce náboj a rychlé tempo.

K zaslouženému vítězství Baníku přispěl svým bezchybným výkonem i brankář Filip Grančarov.