Dimitrov "C", Chodounský, Kurfürst, Pastyřík, Horký, Novák M. "A", Sus, Václav, Šneberk

Novák, Týr, Grogeer, Svoboda, Kopica, Krstev

Kozák, Bečka, Procházka "C", Salva, Šmejc "A", Haluška, Zlámal, Kordina

Zdeněk Jaroš

Junioři vybojovali body s Kláštercem

V neděli 17.1.2016 odehrál tým juniorů další z mistrovských utkání na domácím ledě.

Junioři na domácím ledě vybojovali potřebné body. Utkání mělo spád, hosté se snažili s výsledkem něco udělat za každou cenu. Na konci druhé třetiny se přiblížili na rozdíl jedné branky, avšak David Prachař ještě do konce tohoto dějství skóroval a Baník opět Klášterci odskočil na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině přidali domácí ještě dvě branky a pojistili si tak vítězství. Hosté se snažili domácí hráče rozhodit častými šarvátkami, za které byli trestáni. Nepříjemnou chvilku si zažila domácí střídačka po kolapsu Tomáše Chodounského, kterého odvážela sanita do sokolovské nemocnice. Přejeme Tomášovi ať je brzy v pořádku. Poslední slovo utkání si přeci jen vzali hosté a brankou Vladimíra Kopici zkorigovali výsledek na konečných 7:4.

Příští utkání hrajou junioři v pátek 22.01.2016 s týmem HC Hvězda Praha a v neděli uvidíme naše mladíky opět doma, kdy budou hostit tým z Mostu. Všichni jste srdečně zváni.