Petr Neč

Jaromír Carvan

Starší žáci nedali Chebu šanci

Starší žáci předehrávali 10. kolo nadstavby v sobotu 13.2.2016 v Chebu

Utkání se hrálo více v režii hostů. Baníkovci měli více ze hry, ale opět nám ze začátku chyběla správná koncovka. Do 10. minuty utkání jsme měli mnoho šancí ke skórování, avšak nepřesnost střel byla víc než častá. V 10. minutě zasunul puk za záda chebského Siváka Honzík Botoš. 0:1. Do konce třetiny ještě přidal branku jeho spoluhráč z útoku Robert Šlechta, kterého krásně našel před bránou právě Honzík Botoš. 0:2.

Druhá třetina byla podobná té první. Branku jsme viděli opět pouze z hole hostů. V čase 34:57 využívá bleskově Pepa Blecha přesilovou hru a navyšuje vedení na 0:3. A za tohoto stavu končí druhá třetina.

Třetí třetina přinesla mnohá vyloučení, více na straně domácích, ale i hosté si poseděli. Branku jsme viděli až na samém konci třetiny a to z hole Ondry Dimitrova, který pečetil vítězství Baníku trefou do prázdné brány, když domácí zkoušeli zahrát power-play. 0:4. A za tohoto stavu končí celé utkání.

Utkání bylo odehrané celkem v klidu, oproti jiným emočním utkáním s týmem z Chebu, a hosté si právem vezou plný počet bodů do tabulky. Podtrhnout je potřeba výkon Honzy Charváta v bráně, který si vychytal nulu. Příští utkání hrajeme doma 20.2.2016 s týmem z Mostu, se kterým jsme na jejich ledě remizovali. Přijďte kluky podpořit, aby tentokráte vítězství zůstalo doma. Začínáme ve 12:15.