Kovanda, Fajt, Kuba, Hrůša

Kratochvíl, Reidt, Černý, Pavlík, Havrda "C", Chvapil, Kukačka, Drabeš, Hrůšová

Cik Zdeněk

Starší žáci berou opět všechny body

V sobotu 3.10. 2015 bylo na programu ligy starších žáků utkání mezi sokolovským Baníkem a týmem z Tachova / Mariánských Lázní. I když začátek utkání tak nevypadal, přesto si starší žáci se svým soupeřem poradili a připsali si tak další body do tabulky.

První třetina tohoto utkání byla taková nemastná, neslaná. Domácí hráči měli mnoho šancí, avšak žádnou se jim nepodařilo zužitkovat. Zatímco na Matěje Bímu v domácí brance šly střely 3, na hostujícího brankáře šla střela za střelou. Na tu, která otevře skóre, však museli diváci čekat až do 19. minuty. Přesně v čase 18:36 prošla střela Roberta Šlechty až za brankovou čáru a Robert tak otvírá svůj střelecký zápas. 1:0 a konec první třetiny.

Na druhou branku jsme již nemuseli čekat tak dlouho, hned v čase 21:09 kapitán domácích Pepa Blecha zvyšuje na 2:0 a vypadá to, že se již začneme střelecky prosazovat. Hned v čase 23:51 přidává další branku Tomáš Rožánek. 3:0. Ale nejásali jen domácí fanoušci, i hosté měli důvod k oslavě když v čase 34:05 prolétl puk i za domácího brankáře. A soupeř snížil domácí vedení na 3:1. A za tohoto stavu končí 2. třetina.

Ve třetí třetině udělal trenér domácích trochu změnu v sestavě a jak se později ukázalo, měl šťastnou ruku. Hned v čase 40:51 skóroval opět Robert Šlechta, 4:1. O necelou minutu později ho napodobil Franta Řihánek. 5:1. Tady už jsme věděli, že není co ztratit a naše hra se uklidnila. Oproti předešlým třetinám již nešlo tolik nevyužitých střel na bránu, ale většina z nich již skončila v síti. Jako ta z 44. minuty, kdy svůj hattrick dává Robert Šlechta. 6:1. Sedmou branku domácích přidává Honza Botoš. 7:1. V čase 52:11 však i hostující Kovanda přidává svou dnes již druhou branku a snižuje na 7:2. Ale domácí hráči ještě stihli dvakrát hostujícího gólmana překonat a to brankami Dominika Remty a do čtvrtice ještě Roberta Šlechty. 9:2. V čase 58:41 ještě soupeř koriguje skóre na konečných 9:3.

Toto utkání přineslo jedno velké pozitivum a to že své první branky v této sezóně trefili hráči, kteří se střelecky trápili, nebo jim zkrátka štěstí nepřálo.

Další utkání hrajeme až 17.10.2015 na domácím ledě s týmem z Klášterce, tak věřme že tu šňůru vítězství prodloužíme i v dalším utkání. Začátek utkání je naplánován na 12:15 a my se těšíme, že všichni dorazíte naše starší žáky povzbudit.