Smutný, Dörnig "A", Příhoda "C", Kosnar, Jarab, Svoboda, Iljuk, Šilar, Fremund, Kaše

Svoboda Z.

Anderle T.

Starší žáci vyloupili Pirátům body

I starší žáci ve svátek 28.10.2015 nezaháleli a vydali se společně se svými mladšími parťáky na cestu do Chomutova.

Baníkovci se před tímto kolem nacházeli v tabulce na 4.místě, právě za Piráty se stejným počtem bodů, jelikož první vzájemný zápas Piráti vyhráli, byli to oni kdo okupoval příčku před naším týmem. Dnes už je tomu jinak. Svěřenci Tomáše Anderleho a Jaromíra Carvana předvedli v Chomutově velmi dobrý výkon v 1.třetině a právem si vezou body do tabulky.

První třetinu začínáme oslabením, které však neubráníme a soupeř tak otvírá své dnešní skóre. 1:0. Další dějství této třetiny již měli pod taktovkou hosté. V čase 8:29 se povedlo srovnat Honzíkovi Botošovi, který zachytil odraženou střelu Ondry Dimitrova a zasunul ji za záda chomutovského Strážovského. A je srovnáno 1:1. Za necelých 5 minut předvedli svou souhru Matěj Opatrný a Pepíno Blecha, kdy druhý jmenovaný byl autorem branky. 1:2. A v čase 18:06 opět nádherný ťukec Matěje a Pepína. Matěj - Pepíno - Matěj Opatrný a ochozy tleskají krásné akci. 1:3. A to ještě nebyl konec gólové radosti baníkovců. Půl minuty před sirénou oznamující konec první třetiny ještě přidal čtvrtý gól do šatny Ondra Dimitrov, po asistencích Tondy Paška a Honzíka Botoše. A tak se do šatny odchází za příznivého stavu 1:4.

V kabině připomněl trenér svým svěřencům, že není radno usnout na vavřínech, ale chce to odmakat stejným způsobem i další dvě třetiny. I přes toto upozornění jsme do druhé třetiny vstoupili trochu laxněji, než do té první. Střel na bránu soupeře sice přibylo, ale už nebyly tak efektivní, jako ty z první třetiny a pouze jedna z nich skončila v síti chomutovské branky. V čase 28:33 se trefil Robík Šlechta po asistenci Jirky Ticháčka. 5:1. Avšak od této chvíle vzali do rukou utkání také trošku sudí, kteří začali naše hráče trestat přísněji než domácí. A tak jsme byli nuceni se často bránit, což nám ubíralo sil. Soupeři se také podařilo dát nám gól do šatny a snížit tak na konci druhé třetiny na 2:5.

Ve třetí třetině jsme přestali předvádět týmový výkon, jakým jsme se pyšnili v třetině první a začali jsme si zkoušet parádičky, které k ničemu nevedly a spíše ohrožovaly současný stav utkání. V čase 51:22 soupeř přidává další branku a skoro se začínáme obávat o výsledek. 3:5. Byli jsme nuceni se 4x bránit ve čtyřech, což se nám naštěstí povedlo. Avšak závěr utkání byl velmi napínavý. Soupeř se po své třetí brance nadechl a my jsme měli co dělat abychom ubránili dvoubrankové vedení. To se nám s vypětím sil a s výbornými zákroky Honzy Charváta v bráně povedlo a mohli jsme slavit vítězství, které jsme získali díky výborně odehrané 1.třetině.

Další utkání hrají starší žáci na domácím ledě v sobotu 31.10.2015, kde přivítají tým HC Energie Karlovy Vary. Všichni jste srdečně zváni na toto utkání, které začíná tradičně od 12:15.