Pešek

Roček, Videv "A", Svoboda, Bartušál

Vaněček "C", Kroupar, Jiránek, Hanka, Špička, Zahradník, Borovec

I starší žáci vítězí nad Klášercem

Starší žáci navázali na juniory a mladší žáky a také poslali Klášterec domů bez bodu. I když se utkání hrálo 2 třetiny za vyrovnaného stavu, 3. třetina rozhodla o vítězství domácích.

V sobotu 17.10.2015 ve 12:15 se na modré proti sobě postavily týmy domácího Baníku a Klášterce nad Ohří.

První i druhá třetina byly takové nemastné, neslané z obou stran. V čase 8:26 otvírá skóre soupeř, když využívá přesilovou hru. 0:1. Do konce 1. třetiny se ještě domácím podařilo srovnat brankou Pepína Blechy, Asistenci si připsal Robert Šlechta. A tak po první třetině je smírné skóre 1:1.

Druhá třetina nepřinesla žádnou branku. Oba brankáři své svatyně hájili poctivě a za svá záda nepustili ani jednu ze střel na ně vyslaných. Největší šanci domácích v tomto dějství měl Dominik Remta, který ve 36. minutě trefil břevno soupeřovy brány. A tak jsme i po druhé třetině psali skóre 1:1.

Třetí třetina již byla střelecky plodnější a domácí tým začal své šance proměňovat. V čase 48:48 Tonda Pašek využívá přesilovku a strhává vedení na stranu Baníku, za asistence Honzíka Botoše a Jirky Ticháčka. 2:1. A jak se ukázalo, tato branka domácí nastartovala k lepšímu výkonu. V čase 54:47 přidal další branku Adam Stangar. 3:1. Další povedenou akci předvedl Jirka Ticháček, který projel sólem celé hřiště a přes dva bránící hráče se protáhl až před bránu  a úspěšně zakončil. 4:1. V čase 57:24 přidává druhou branku v dnešním utkání Pepa Blecha a stav se již píše 5:1. V čase 58:32 soupeř trestá vyloučení Pepína Blechy a i on překonává Honzu Charváta a snižuje na 5:2. Avšak to ještě nebylo konečné skóre, v čase 59:46 skóruje ještě jednou Jirka Ticháček za asistence Matyáše Pastiera. 6:2. A toto skóre už bylo opravdu konečné.

Utkání to nebylo na pohled zrovna nejhezčí, naštěstí povedená 3. třetina rozhodla o vítězství domácích. Příští utkání hrajeme v neděli 25.10.2015 na ledě v Kadani.