Anton, Doubek, Kolář, Král, Oberle, Pastor

Polák, Schöberl, Smýkal, Slavík, Stehlík, Šuma, Zeman, Zich, Dlouhý, Czingel

Bohumír Sapoušek

Mladší žáci otočili zápas s Energií a berou všechny body

Mladší žáci se v sobotu 31.10.2015 postavili svému soupeři z Karlových Varů. Ač se soupeř ujal vedení, mladí baníkovci ukázali, že umí utkání otáčet a berou všechny body.

Utkání se hrálo od začátku ve vysokém tempu, útok střídal útok. Obrany na obou stranách se snažily a brankáři předváděli dech beroucí zákroky. Bylo vidět, že se jedná o hokejově nadaná družstva, která si nechtějí dát ani kousek ledu zadarmo. Vzhledem k tomu, že po dvou třetinách byl stav stále nerozhodný 1:1, musela rozhodnout až poslední část utkání. Zdálo by se, že kdo dá ve třetí třetině gól, ten vyhraje. Chyba lávky. První dali gól hosté z lázeňského města. Baníkovští mladíci se ale semkli, trenéři rozdali úkoly, kapitán zavelel k ataku a dvěma góly v posledních deseti minutách se podařilo utrhnout všechny body pro domácí. Baník tak porazil Energii v poměru 3:2.

Za bojovný výkon všem účastníkům děkuji a blahopřeji k výhře a zisku celého bodového ohodnocení. Před námi je reprezentační přestávka a proto se o víkendu 7. – 8.11.2015 nehraje žádné ligové utkání. Další zápas ligy Mladších žáků nás čeká až 14. – 15.11.2015 na ledě HC Tachov / Mariánské Lázně „B“. Připravíme se proto dobře na další porci ligových utkání, zregenerujeme a nabereme nové síly a soupeřům nedáme naše body zadarmo.