HC Tachov/Mariánské Lázně B

Trenéři:

Křešimír Schildhabel, Petr Polesný

Mladší žáci nadělili Tachovu B 12 branek

V neděli 15.11.2015 odehrálo mužstvo mladších žáků další kolo soutěže. Tentokrát zajížděli na zimní stadion v Tachově, kde si s chutí zastříleli.

V neděli dne 15.11.2015 jsme zavítali na led soupeře týmu HC Tachov / Mariánské Lázně „B“, kde jsme od 12:00 nastoupili k již dvanáctému utkání letošního ročníku ligy Mladších žáků. K utkání jsme nastoupili - vlivem marodky - pouze se dvěma obrannými dvojicemi a třemi řadami do pole. Celé družstvo ale i v tomto složení předvedlo perfektní výkon, který reprezentoval sokolovský hokej, za který se nemusí nikdo stydět. Soupeře nepouštěli do žádných velkých akcí, všechny pokusy likvidovali již v zárodku u modré čáry a naši brankáři dnes neměli moc práce. Dokonce i gól, který se podařilo soupeři vsítit, viděl pouze arbitr stojící u středové čáry, neboť rozhodčí za naší bránou rozpažil. Nic to nemění na skutečnosti, že jsme si z ledu soupeře odvezli plný bodový zisk po předvedené bezchybné hře. Všem k výkonu blahopřeji a doufám, že i v dalších utkáních si povedou stejně.

Další utkání hrajeme hned v úterý dne 17.11.2015, kdy nastoupíme na ledě Čertů z Ostrova, kde utkání začne netradičně v 15:15. Přijďte všichni družstvo podpořit svým fanděním.