Svoboda, Fořt, März "C", Rymon "A"

Skuhravý, Vogel "A", Zapf, Krnáč, Prošek, Michovský, Vondráček, Hrůša

T.Lengö

Starší žáci odehráli vyrovnané utkání s Energií

Žádný velký zázrak nepředvedli starší žáci na domácím ledě proti týmu z Karlových Varů

Starší žáci nastoupili v sobotu 5.3.2016 v tradičním popoledním čase k utkání s varskou Energií. I přestože se proti nám postavil mladší hráči a ne v plné sestavě měli jsme s nimi co dělat.

První branka padla až v 16. minutě, kdy jsme hráli přesilovou hru, kterou jsme dokázali využít. Jirka Ticháček si převzal puk od Honzy Charváta, projel celé hřiště a na konci našel číhajícího Matěje Opatrného, který neměl problém puk zasunout za záda varského gólmana. 1:0. Avšak tato branka byla na delší dobu poslední domácí radostí. Do konce první třetiny naopak dvakrát inkasoval Honza Charvát a rázem jsme prohrávali 1:2.

Ve druhé třetině jsme byli střelecky aktivnější, avšak skóre opět měnil soupeř. A to hned v úvodu dějství. V čase 20.36 nejmladší hráč soupeře Dominik Rymon navyšuje na 1:3. To nevypadá moc dobře a fanoušci Varů se hlasitě ozývají. V čase 30:13 vykřesal jiskřičku naděje Ondra Dimitrov, když po povedené přesilové hře 5 na 3 tečuje střelu Adama Stangara do karlovarské svatyně. 2:3. Zbývající část přesilové hry jsme již nevyužili. Další branka padla opět z hole domácích, v čase 36:20, a to po krásné samostatné akci, koho jiného, než Jirky Ticháčka. 3:3. A za tohoto stavu končí druhá třetina. Dokázali jsme vymazat dvoubrankové manko. A ve třetí třetině máme za úkol strhnout vedení na naší stranu.

Třetí třetina však branku nepřinesla a tak se utkání dohrálo za nerozhodného stavu 3:3.

Další utkání starší žáci odehrají v sobotu 12.3.2016 v Ústí a v neděli se opět vrátíme na domácí led, kde přivítáme Louny. Přijďte všichni naše žáky podpořit na posledním domácím utkání této sezóny. Začínáme hned po mladších žácích.