Poul "A", Píša, Vácha, Abraham, Bažant, Junek, Bezděk, Beneš

A.Půlpán "C", Chytráček "A", Fedulov, T.Půlpán, Kastner, Ukhin, Kysela, Smékal, janoušek, Hlaváček, Tatar

L. Petera

A-tým zabojoval a porazil Trutnov

V sobotu 5.11.2016 přijel na led Baníku Sokolov soupeř z dalekého Trutnova, kterého jsme na jeho ledě porazili úplně stejným poměrem.

Sokolov se díky výhře dotáhl na svého souseda v tabulce.

HC Baník Sokolov byl posledním celkem ve vyrovnané tabulce s jednociferným počtem získaných bodů. To se změnilo po souboji s Trutnovem. Základy domácího úspěchu položil v první třetině dvoubrankový mladíček Martin Trapl. Draci z Trutnova se ke slovu dostali až za nepříliš příznivého skóre 0:3, avšak jejich dvě branky ještě před završením čtyřicáté minuty udělaly ze zápasu drama. Baník nakonec dělbu bodů nepřipustil a na HC Trutnov se ve vyrovnané tabulce bodově dotáhl. Ve středu zajíždějí sokolovští do Slaného, kde se od 18,00 hodin střetnou s místním týmem „Buldoků“ HC Řisuty. Další domácí utkání sehrají Baníkovci v sobotu 12. listopadu, když v 17.30 hodin hostí celek HC Klášterec n/O.