Horák, Straka, Vacek "C", Kolínek, Pína

Bulva, Jágr "A", Ludvík, Pukla, Skopový, Ton, Vetoshev, Záruba

P. Třinecký

Mladší dorost si připsal z utkání s Berounem bod

17.11.2016 přijel na led Baníku soupeř z Berouna, s kterým máme zatím bilanci jedné prohry na nájezdy a jedné výhry... jak vypadalo třetí střetnutí

Ve čtvrtek 17.11.2016 zavítali na led Baníku hosté z Berouna. Tak jako první utkání, které jsme na našem ledě společně odehráli se i toto dostalo až k samostatným nájezdům. V těch byli lepší hosté a odváží si z našeho ledu dva sváteční body.

První třetinu jsme začali aktivněji my, hned v čase 1:27 jsme překonali berounského brankáře a měnili nulu na světelné tabuli za jedničku. První branku tohoto utkání vstřelil Dominik Bockstefel po přihrávkách Josefa Hadáčka a Radima Kaly. 1:0. O necelých pět minut později se opět prosazujeme a zvyšujeme skóre. Střelcem druhé branky je Radim Kala s asistenty Zdeňkem Trochem a Pepou Hadáčkem. 2:0. Avšak berounští si nulu na svém účtu dlouho nenechali a několik vteřin po brance Radima skórovali. Po dorážce před naší brankou se puk dostal za záda Honzy Charváta. 2:1. Ač slibně rozehraná třetina ze začátku, tak na konci tohoto dějství, se skóre opět měnilo v neprospěch domácích. Po smolné vlastní brance z času 17:31 je vyrovnáno. 2:2. A za tohoto stavu odcházíme do kabin.

Druhou třetinu jsme začínali v oslabení a hosté svou přesilovou hru využili a rázem jsme prohrávali. Střela vyslaná od modré propadla za Honzova záda a na světelné tabuli sítí skóre 2:3. Píše se šestá minuta druhé třetiny, soupeři končí oslabení, které bylo ubráněno, ale dvě vteřiny hry v plném počtu a Artur Achmedbekov dotahuje jednobrankové manko. 3:3. I přestože jsme si vytvořili více příležitosti ke skórování, byl to právě soupeř, kdo zase skóroval. 3:4. Ale ani baníkovci nesložili zbraně a kapitán mužstva Pepa Hadáček dává soupeři gól do šatny. A máme opět skóre vyrovnané. 4:4.

Třetí třetina a domácí dvě branky v oslabení. Avšak ani ony nezajistily domácím výhru. V čase 43:38 opět kapitán domácích Pepa Hadáček posílá Baník do jednobrankového vedení, kdy při přesilovce soupeře se dostává do úniku a překonává Marka Himmela v bráně. 5:4. Soupeř opět odpovídá dvě minuty poté. V čase 45:40 nestihl Honza Charvát včas sklapnout betony a puk skončil za jeho zády. 5:5. A hned nato skóroval opět hráč s číslem 22 na berounském dresu a tak jsme 13 minut před koncem prohrávali o jednu branku. 5:6. V čase 48:49 sudí vylučovali Jakuba Ševčíka a my se museli bránit. Avšak oslabení jsme odehráli velmi dobře a jak to první co jsme tuto třetinu hráli, tak i v tomto se nám povedlo skórovat. A tak branka, která padla z hole Zdendy Trocha, byla vyrovnávací. 6:6. Do konce třetiny zbývalo necelých 9 minut a na obou stranách byla vidět touha po vstřelení vítězné branky. Hrál se hokej nahoru dolu, a každý z hráčů nechával na ledě všechno. Avšak toto utkání zřejmě mělo skončit nerozhodně a tak přišlo na samostatné nájezdy. Nájezdy se jely v sedmi sériích. Za domácí se prosadil Oliver Ouhrabka, avšak ostatní spoluhráči ne, zatímco berounští se prosadili dvakrát a zajistili si tak bonusový sváteční bod do tabulky navíc. Utkání to bylo bohaté na branky a i nájezdy byly velmi zajímavé, škoda, že onen bod navíc nezůstal doma. Tento víkend má tým dorostu volno a příští týden se utkají se svými spoluhráči, kteří budou nominováni do utkání za HC ENERGIE C. Držme klukům palce, ať si připíšou všechny body do tabulky.