Již od prvního buly hosté domácímu týmu naznačili, že to i přes svoji bojovnost nebude mít lehké a výsledkem bylo v čase 02:50 vedení 0:1, když se po vyhrané buly Kuběny skvěle trefil Lubomír Kovařík. Běhula v brance domácích měl v dalším průběhu třetiny plné ruce práce, naopak na Feča za první dvacetiminutovku pouze dvě střely. Druhého gólu se hosté dočkali ale až na konci 19. minuty, když po asistenci Švece skóroval Tomáš Rohan – 0:2. Do šaten tak odcházeli spokojenější hostující hráči.

Ve druhé třetině byla výrazně znát snaha domácích hráčů o zvrácení vývoje utkání, ale sokolovští drželi opratě zápasu pevně a naopak přidali postupně další branky. Ve 29. minutě se po kombinaci s Michálkem trefil Jan Tomeček a zvýšil na vedení hostů na 0:3. Ve 33. minutě vybojoval v útočném pásmu puk Martin Trapl a nakonec i úspěšně zakončil – 0:4. Střelecká chvilka pro obě mužstva přišla v rozmezí 38. a 39. minuty. Nejprve Baníkovci, hrající přesilovou hru, v obranném pásmu ztratili kotouč, čehož využil domácí útočník Jakub Komínek a snížil na 1:4. Jenže sokolovští ještě tutéž přesilovku následně využili a David Hruška zvýšil na 1:5. Za 13 vteřin se opět měnilo skóre, když snižoval domácí Tomáš Urban na 2:5. V závěrečné minutě druhého dějství se už nic neudálo, a tak mužstva odcházela k odpočinku s třígólovým vedením hostů.

Ve třetí dvacetiminutovce už byli hostující hráči dominujícím týmem, i když ještě ve 47. minutě snížil, opět v oslabení, domácí útočník Filip Šmejc – 3:5. Závěrečných deset minut ale jak herně, tak střelecky patřilo Baníku. V 51. minutě se prosadil Matěj Zadražil po přihrávkách Rohana a Šika – 3:6. V čase 56:15 hezky zakončil po kombinaci s Rohanem a Zadražilem Michal Hotěk – 3:7. Půl minuty před koncem základní hrací doby pak bombou z pravého kruhu uzavřel skóre utkání Lubomír Kovařík – 3:8.

Další druholigové utkání sehraje Baník na svém ledě. Ve středu 19.září od 18.00 hodin hostí sokolovští velmi silný celek MOSTEČTÍ LVI.