Holík, Dinga "A", Čermák, Votoupal "C", Schmid, Bártl, Achmedbekov, Polák, Vondráček R.

Michal Jílek

B. Sapoušek, M. Diblík

Mladší dorost vyhrál s Energií C

Po volném víkendu čekaly mladší dorost dvě utkání. Jedno odehráli v derby s Energií C
Derby s Energií C bylo více v režii baníkovců. Hned v první třetině jsme čtyřikrát skórovali, střelci byli dvakrát Saša Remeš, Pepa Hadáček a Zdenda Troch. Avšak trochu radosti nám sebral Artur Achmedbekov, který na druhé straně skóroval dvakrát a snížil tak na 2:4 na konci první třetiny.
Ve druhé třetině padly celkem 4 branky, tři do sítě Chebu a jedna padla za záda Matěje Bímy. A tak jsme po druhé třetině vyhrávali 3:7.
V poslední části utkání jsme viděli jen jednu branku a to z hokejky Dominika Bockstefela, a tak skóre tohoto utkání se zastavilo na 3:8.
Další utkání hraje Baník hned v neděli 27.11.2016´, kdy na svém ledě přivítáme Hvězdu Praha. Utkání začíná tradičně ve 13:00.