Hurta, Horník, Holík "A", Hoffman, Halamka, Dunga, Čížek, Čermák, Baranec "C"

Petr Neč st.

Starší žáci poslali Cheb domů s prázdnou

I když Cheb vstřelil rychlou úvodní branku, body berou sokolovští

Utkání začalo velmi rychlou chybou domácích, kdy hostující hráč zachytil špatnou rozehrávku a ujel sám proti Honzovi Charvátovi, který dnes stál mezi tyčemi. Chebský hráč zamířil přesně a již v čase 0:25 vytahuje Honza Charvát puk z brány. 0:1. Domácí však dokázali brzy odpovědět, když na 1:1 srovnal Pepa Blecha po asistenci Jirky Ticháčka. V čase 4:23 Honzík Botoš přihrává na Roberta Šlechtu a ten protlačil puk až do chebské brány. 2:1. A za tohoto stavu končí 1. třetina.

Ve druhé třetině přidali branky jen domácí. V čase 24:50 neměl problém do odkryté klece zasunout touš Tonda Pašek po pěkné spolupráci se svými křídly Honzíkem Botošem a Robertem Šlechtou. 3:1. A ještě jednou se dnes trefil Pepa Blecha, který využil přesilovku po asistenci Matěje Opatrného a tak se v půlce zápasu psalo skóre 4:1. Hosté atakovali domácí bránu, avšak Honza Charvát zůstal pozorný a svůj tým držel.

Ve třetí třetině jsme branku neviděli. Tak jako ve třetině druhé byli střelecky aktivnější hosté a Honzu v bráně zaměstnávali víc než my hostujícího Siváka. V tomto dějství oba týmy neproměnily ani jednu ze čtyř přesilových her. A tak se závěrečnou sirénou svítil na tabuli výsledek 4:1.

Další vyhrané utkání je za námi, ale tak jako v Ostrově žádné velké ovace se kabinou neozývaly, neboť trenéři s výkonem svých svěřenců nebyli vůbec spokojeni.

K dalšímu utkání zajíždí starší žáci v sobotu 28.11.2015 na led do Mariánských Lázní. Doufejme, že budeme pokračovat na vítězné vlně a tentokrát si již kluci zaslouží i pochvalu za předvedený výkon. Začátek utkání je v 13:00.