HC Čerti Ostrov
Střely: 17:34, počet diváků: 68
  • 03:27 Ticháček
  • 11:57 Blecha (Pašek)
  • 16:50 Stangar (Ticháček)
  • 25:24 Abel
  • 26:32 Opatrný
  • 37:13 Abel
  • 42:20 Botoš Jan (Dimitrov)
  • 43:51 Pašek (Opatrný)
  • 59:55 Valta (Pastier)
K. Vary - Ostrov 3:2
Chomutov - Cheb 10:0
Tachov / M. L. - Chomutov 1:10
Cheb - K. Vary 3:7
Soupiska HC Čerti Ostrov

Vondráček (Pitoňák)

Pazour T., Stehlík, Zrna, Pater

Abel, Hurban, Kadlec, Nöbauer, Pazour L., Pišna, Reiter, Králová

Trenér:

Radek Škarda

Trenéři:

Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

Starší žáci berou body čertům z Ostrova

Ač by se podle výsledku mohlo zdát utkání jako povedené, nepředvedli starší žáci v tomto utkání žádný velký zázrak.

Ve svátek 17.11.2015 se na modrých čarách pozdravily týmy Čertů z Ostrova a sokolovského Baníku. Jak již bylo psáno po prvním střetnutí v této sezóně, Ostrov už není tím Ostrovem, který jsme poráželi dvoucifernými čísly, ale doplněný hráči i z našeho bývalého kádru je Ostrov dnes již rovnocenným soupeřem. Což bylo také znát. I přesto, že jsme si vypracovávali pěkné akce, mnoho z nich skončilo na domácím gólmanovi.

První třetinu jsme vyhráli poměrem 0:3, kdy branky Baníku dávali Jirka Ticháček, Pepa BlechaAdam Stangar.

Druhá třetina se odehrála za vyrovnaného skóre 2:2. Do domácí sítě se trefili Matěj OpatrnýRobert Šlechta, zatímco v naší bráně překonal Matěje Bímu nám všem velmi dobře známý Janek Abel.

Na třetí třetinu trenéři trochu promíchali sestavu a jak se ukázalo, tah to byl dobrý. Třetí třetina vypadala ze všech asi nejlépe a hosté v ní zvítězili poměrem 0:3. Do tabulky střelců se v této třetině zapisují Honzík Botoš, Tonda Pašek a pět sekund před závěrečnou sirénou využil přesilovku Robin Valta.

A tak jsme z ledu odcházeli s vítězstvím 2:7 a připsali si body za vítězství do tabulky ligy starších žáků.

Příští utkání hrají starší žáci v sobotu 21.11.2015 od 10:00 na domácím ledě, kde přivítáme soupeře z Chebu. Přijďte kluky podpořit, budou to zcela jistě potřebovat.