Radek Škarda

Schmid (30.-60. Kubík)

Křešimír Schildhabel, Petr Polesný

Mladší žáci překvapivě prohráli v Ostrově

I přes velmi dobrý výkon hráčů se štěstí přiklonilo k soupeři a body berou Čerti z Ostrova, kterým vítězství vychytal výborně chytající brankář.

O státním svátku dne 17.11.2015 jsme v době o 15:15 hod nastoupili k dalšímu ligovému utkání, na ledě soupeře z HC Čerti Ostrov. Již z předešlých utkání bylo známo, že soupeř z Ostrova se v letošní sezoně hodně zlepšuje a dokázal již potrápit nejednoho soupeře. Na zápas bylo celé družstvo dobře připraveno a již od začátku bylo znát, že se nebude jednat o jednoduché utkání. Bylo vidět nasazení na obou stranách. V první třetině šli do vedení domácí, ale v závěru třetiny vedli o jeden gól baníkovci. Druhá třetina začala bojovně a tlakem baníkovců, ale dnes asi neměli střelci štěstí, trestal ale domácí tým. Kdyby se hrálo na šance, bylo by skóre na straně hostí dvouciferné, ale hokej je o úspěšném dopravení kotouče do sítě (z vnitřní strany), a to se baníkovcům nevedlo. Jako by v neděli vystříleli prach. Domácí tým tak třemi góly ve druhé třetině otočil na 5:3. Po třetím góle Baník vystřídal brankaře, nic nebylo ztracené a proto do třetí části se šlo opět naplno. Baníkovci hodně tlačili, dobře bruslili, stříleli směrem k bráně, ale nedařilo se puk do brány domácích dorazit. Střelci vždy končili na soupeřově brankáři, který svým uměním přiváděl hosty k šílenství a domácí fanoušky k údivu, co je schopen chytit. V závěru třetiny již nebylo na co čekat a tak došlo i na hru bez brankáře. Domácí se toho ale nezalekli a trestali naši power play. Hůř bylo za dalších pár vteřin, kdy se již brankář do své „klece“ vrátil. Po rozehrávce se opět prosadil soupeř střelou „pod víko“ a „bylo vymalováno“. I přes velice dobrý výkon jsme podlehli na ledě Ostrovských čertů 7:3. Družstvo si dnes vybralo svou střeleckou smůlu, přesto se nemusí za svůj výkon vůbec stydět.

Všem aktérům utkání za výkon děkuji, na výsledek rychle zapomeneme a připravíme se na další utkání. To odehrajeme na domácím ledě dne 21.11.2015 od 12:15 hod. Přijďte proto všichni Mladší žáky podpořit svým fanděním.