• 46:58 Petrov Daniil (Kaňkovský, Hoang)

Bazanec, Machač, Kosina, Bartoš

Dušek, Ticháček, Pěnkava, Studnička, Fišek, Petrů, Kuluris

Milan Král

Starší dorost si připisuje další vítězství

V neděli 4.10. 2015 odehrál starší dorost Baníku Sokolov utkání proti týmu z Tachova / Mariánských Lázní. Díky povedené druhé třetině si připisují všechny body do tabulky.

K utkání šestého kola přijel do Sokolova tým HC Tachov / Mariánské Lázně.

První třetina se domácímu Baníku příliš nevydařila, vázla rozehrávka i kombinace v útočném pásmu. Pěkný hokejový moment přinesla jen přesilová hra při vyloučení tachovského obránce Bartoše, kdy po přihrávce Denise Salnikova přesně vystřelil od modré čáry Tomáš Přibyl a domácí tým vedl 1:0.

Ve druhé třetině se již Baník začal dostávat do tempa a zlepšil především útočnou fázi. Výsledkem byly čtyři branky, které postupně nastříleli Dennis Šetek, Daniil Petrov, Josef KaňkovskýLukáš Tichý. Utkání se tedy vyvíjelo poměrně jednoznačně, hosté se však nevzdávali. Při vlastním oslabení snížil nejdříve Karel Petrů a o minutu později přidal druhou branku Tachova Tomáš Pěnkava. Do šaten se šlo za stavu 5:2.

V poslední části si už Baník vítězství pohlídal a skóre uzavřel šestým gólem Daniil Petrov. Hosté se připravili o možnost zkorigovat výsledek i svými čtyřmi vyloučenými hráči v posledních deseti minutách zápasu.

Baník si připsal důležité tři body a po šesti kolech se dělí v tabulce o druhou příčku s týmem PZ Kladno.