Vimr, Svoboda, Ferko, Dostál, Smotlacha, Prchal, Kunca, Ivanov, Sládek

Hranáč Jan

Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

Starší žáci v Mostě remizovali

Ač podle počtu střel vyslaných na soupeřovu bránu by se zdálo, že měli starší žáci jasně vyhrát, byli nakonec rádi, že si z Mostu vezou aspoň bod.

Utkání, které se mělo odehrát v sobotu 3.1.2016, bylo odloženo na středu 6.1.2016 a tak se starší žáci, společně se svými mladšími parťáky, posadili místo do školních lavic do autobusu, který nabral směr Most, soupeř pro nás neznámý. I když jsme byli po většinu utkání lepším týmem, vypracovávali jsme si mnohem více šancí a střel na soupeřovu bránu šlo jednou tolik co na naší, přesto jsme neustále dotahovali a nakonec jsme vybojovali remízu.

Skóre utkání otvíráme my, střelou Ondry Dimitrova po asistencích Roberta Šlechty a Honzíka Botoše. 0:1. V čase 2:21 sudí posílají na trestnou lavici Adama Stangara a domácí hrají přesilovku, kterou v čase 3:01 využívá domácí Haspra. 1:1. V čase 8:48 se však utrhl domácí Šplechta a překonal Honzu Charváta v bráně. 2:1. Do konce první třetiny jsme ještě ubránili jedno oslabení a těsně před odchodem do kabiny nás zachránilo od další pohromy břevno za Honzovými zády. A tak první třetina končí za stavu 2:1.

Druhou třetinu jsme nezačali zrovna nejlépe. Honza Charvát vyjel proti mosteckému hráči, který se na něj řítil sám, touš se mu sice podařilo odehrát, ale ten se dostal zpět na hokejku soupeře a ten již neměl problém ho uklidit do prázdné brány. 3:1. A měli jsme co dohánět. V čase 25:10 využívá přesilovku také Fanda Řihánek a snižuje tak na rozdíl jedné branky. 3:2. Asistenci u této branky se připisuje Jirka Ticháček. V čase 33:49 se mezi dvěma domácími obránci protáhl Ondra Dimitrov, ustál hákování a v době signalizovaného trestu zakončil. 3:3. Avšak vyrovnané skóre nevydrželo ani do konce tohoto dějství. Soupeř v čase 38:40 opět skóruje a tak druhá třetina končí zase o jednu branku lépe pro domácí. 4:3.

Třetí třetinu měli hosté převahu. Hrálo se více před domácím brankářem, ten však hosty deptal svými zákroky. A tak jsme zase byli první my, kdo v této třetině inkasoval. V čase 43:14 domácí Svoboda podruhé dnes překonává Honzu v bráně. 5:3. V čase 46:02 Ondra Dimitrov dovršuje svůj hattrick a snižuje na rozdíl jedné branky. 5:4. Asistenci u této branky mají Honzík Botoš a Pavel Radaušer. Domácí se nemůžou vymanit z tlaku hostů, který se vyplácí a v čase 56:19 svým důrazem na brankovišti vyrovnává Jirka Ticháček. 5:5. Konec utkání byl plně v režii hostů, domácí nevěděli, kde jim hlava stojí a tak si pomáhali nedovolenými zákroky, avšak hosté již neměli dost času, aby strhli vedení na svou stranu. A tak ani závěrečná několika sekundová přesilovka neskončila překonáním výborného Schillera v brance. Oba týmy si tak rozdělily po bodu za skóre 5:5.

Hosté předvedli pěkný výkon, jen si vylámali zuby na domácím brankáři, který se nejednou blýsknul pěkným zákrokem. Další kolo nadstavby hrají starší žáci v sobotu 9.1.2016 v Chomutově.